0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
-
-
FC Augsburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Borussia Dortmund
-
-
SV Darmstadt 98
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
VfB Stuttgart
-
-
Borussia Monchengladbach
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
1. FC Union Berlin
-
-
SC Freiburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
-
-
VfL Bochum
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
-
-
1. FSV Mainz 05
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Heidenheim 1846
-
-
1. FC Koln
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Italy
Serie A
Torino FC
-
-
AC Milan
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Lecce
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Portugal
Primeira Liga
SC Braga
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sporting Clube de Portugal
-
-
Chaves
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Boavista FC
-
-
Futebol Clube Vizela
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Moreirense
-
-
Estoril Praia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Arouca
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Estrela Amadora
-
-
Gil Vicente
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Farense
-
-
Portimonense
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Scotland
Premiership
Celtic FC
۳
۲
Saint Mirren FC
inprogress
۱۵:۰۰
Hearts Of Midlothian FC
۲
۳
Glasgow Rangers FC
inprogress
۱۵:۰۰
Dundee FC
۱
۱
Kilmarnock
inprogress
۱۵:۰۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
-
-
Hatayspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
-
-
Trabzonspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ankaragucu
-
-
Pendikspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Samsunspor
-
-
Alanyaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kayserispor
-
-
Konyaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
-
-
Fatih Karagumruk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
-
-
Kasimpasa SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Ahli Jeddah
-
-
Abha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Taawon Buraidah
-
-
Al Shabab Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Al Hazm
-
-
Al Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Brazil
Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۰
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۴:۰۰
Russia
Premier League
FK Lokomotiv Moscow
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
PFK Sochi
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Dinamo Moscow
۴
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J League
Avispa Fukuoka
۰
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
England
Super League Women
Manchester United (W)
-
-
Chelsea (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Leicester (W)
-
-
Liverpool (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Arsenal (W)
-
-
Brighton & Hove Albion (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Aston Villa (W)
-
-
Manchester City (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
La Liga
Alaves
-
-
Getafe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
A-League
Central Coast Mariners
۰
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Wellington Phoenix FC
۱
۲
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۰۰
Japan
J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۰
۳
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۰
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۷
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۰۸:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۰
۰
Academia Deportiva Cantolao (W)
Finished
۰۰:۰۰
Czech Republic
1. Liga - Championship Round
FC Viktoria Plzen
-
-
FC Banik Ostrava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Mlada Boleslav
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Slovacko
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۲
۱
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۶:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Daejeon Citizen
۰
۱
Incheon United FC
Finished
۱۱:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Championship Women
Club Guarani (W)
۲
۲
Sol de America (W)
Finished
۰۰:۴۵
Sportivo Luqueno (W)
۱
۱۳
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
El Salvador
Reserves League
Alianza San Salvador Reserves
۱
۰
CD Aguila Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۳
۱
2 de Mayo
Finished
۰۳:۳۰
Sportivo Ameliano
۰
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۱:۰۰
Olimpia Asuncion
-
-
Guarani Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۵:۳۰
SEISA OSA Rheia FC (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
Diosa Izumo (W)
۰
۰
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۷:۳۰
Spain
LaLiga 2
Leganes
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
FC Andorra
۰
۰
Burgos CF
inprogress
۱۵:۳۰
Eldense
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tenerife
-
-
SD Amorebieta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SD Huesca
-
-
Racing Santander
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Japan
J3 League
Kamatamare Sanuki
۰
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Imabari FC
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
F.C. Ryukyu
۲
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۱:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Nagano Parceiro
۱
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Germany
3.Liga
SSV Ulm
۴
۲
SC Verl 1924
inprogress
۱۵:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۱
1. FC Saarbrucken
inprogress
۱۵:۰۰
VfB Lubeck
۳
۳
SC Rot-Weiss Essen
inprogress
۱۵:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
inprogress
۱۵:۰۰
SC Freiburg II
۱
۰
Viktoria Koln 1904
inprogress
۱۵:۰۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SpVgg Unterhaching
inprogress
۱۵:۰۰
TSV 1860 Munchen
۰
۲
Arminia Bielefeld
inprogress
۱۵:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۴
۰
MSV Duisburg
inprogress
۱۵:۰۰
Hallescher FC
۱
۱
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۱۵:۰۰
SV 1916 Sandhausen
۱
۱
FC Ingolstadt 04
inprogress
۱۵:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
-
-
Independiente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۳۰
CSyD Cooper
-
-
Club Oriental
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Rentistas
۰
۰
Cerrito CS
inprogress
۱۶:۳۰
Colombia
Primera B
Deportes Quindio
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۴:۳۵
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۳۰
Croatia
HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
NK Rudes Zagreb
-
-
NK Lokomotiva Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
FC Dordrecht
-
-
FC Emmen
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
ADO Den Haag
-
-
De Graafschap
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Canada
Premier League
Pacific FC
۰
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Forge FC
-
-
Vancouver Langley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
United States
NWSL
North Carolina (W)
۱
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
Houston Dash (W)
۰
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۳:۳۰
Bay FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۶:۰۰
New Zealand
Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۱
Dunedin City Royals
Finished
۰۳:۳۰
Cashmere Technical
۳
۰
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۱
۵
Christchurch United
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۵
Canterbury United
Finished
۰۶:۱۵
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۵
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۰
۰
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۲:۳۰
Manningham United Blues
۱
۴
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
United States
MLS Next Pro League
New York City FC II
-
-
Toronto FC II
Finished
۰۳:۴۵
Austin FC II
۳
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۴:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
-
-
Radomiak Radom
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۰
KS Ruch Chorzow
inprogress
۱۶:۳۰
Piast Gliwice
-
-
Jagiellonia Bialystok SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
Seoul E-Land FC
۱
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Sabayil FK
۰
۰
PFC Neftchi Baku
inprogress
۱۶:۳۰
Sabah
۰
۰
FK Sumgayit
inprogress
۱۶:۳۰
Kapaz
۰
۰
FK Zira
inprogress
۱۶:۳۰
Ecuador
Serie A
Deportivo Cuenca
۵
۲
Imbabura SC
Finished
۰۳:۳۰
Libertad FC
-
-
El Nacional Quito
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Qatar
Emir Cup
Al Duhail
-
-
Al Sadd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Milwaukee Torrent
۲
۲
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
Japan
Regional League
Tokyo International Unversity FC
۰
۲
Tsukuba FC
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۱
۴
Union Omaha
Finished
۰۳:۰۰
Central Valley Fuego
۰
۲
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
Cv Fuego FC
-
-
One Knoxville SC
Finished
۰۶:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۲
۰
Pachuca (W)
Finished
۰۴:۳۰
Club America (W)
۳
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۶:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Paju Citizen FC
۱
۱
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Changwon City
۲
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۹:۳۰
China
FA Cup
Langfang City of Glory
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۱:۰۰
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۲:۳۰
Hunan Xiangtao
۰
۳
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen Donson
۰
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۱۱:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Empoli U19
۰
۰
Lazio U19
Finished
۱۴:۳۰
Inter Milan U19
۲
۰
Atalanta U19
Finished
۱۴:۳۰
Roma U19
۴
۱
Bologna U19
Finished
۱۴:۳۰
Frosinone U19
۰
۰
Juventus U19
Finished
۱۲:۳۰
England
League One
Bolton Wanderers
-
-
Oxford United
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
New Zealand
Central Premier League
North Wellington AFC
۲
۳
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۳۰
Miramar Rangers
۴
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Western Suburbs
۲
۱
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۱
۵
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۴
۳
Stop Out Sports Club
Finished
۰۶:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Taichung Blue Whale (W)
۳
۲
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kaohsiung Attackers FC (W)
۰
۰
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hualian (W)
۱
۵
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC CSKA Sofia
-
-
Levski Krumovgrad
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
New Zealand
Northern Premier League
Auckland United FC
۲
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۰
Bay Olympic
Finished
۰۸:۳۰
West Coast Rangers
۲
۲
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Slovakia
Super Liga
SK Slovan Bratislava
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
Podbrezova
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Kosice
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
MSK Zilina
-
-
DAC Dunajska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
-
-
FK AS Trencin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
-
-
MFK Skalica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۲
۲
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
Panama
Liga Prom
Panama City FC
۳
۱
Universidad de Panama
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۴
۰
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Panama City FC
۳
۱
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
B 1908 Amager
۰
۰
AB Tarnby
Finished
۱۳:۳۰
Ringsted IF
۳
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
Youth League
Olympique Medea U21
۴
۸
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۱
۰
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۳
۲
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۲
۳
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۵
۱
CA Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۳
۲
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۲
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۳
۱
Rhode Island
Finished
۰۴:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۴
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۰
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۴
۰
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۳
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۱
۲
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۳
۲
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Valentine Phoenix
۲
۴
Maitland
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۸
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Lambton Jaffas FC
۴
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۰۸:۰۰
Kenya
Super League
Migori Youth
۰
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga Bullets
Finished
۱۳:۳۰
Mulembe United
۲
۱
Vihiga United
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
NWS Spirit FC U20
۲
۴
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۳:۰۰
Macarthur Rams U20
۱
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۰
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۲
۰
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans U20
۳
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۵
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Croatia
U19 League
NK Radnik Sesvete U19
۳
۴
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
HNK Sibenik U19
۰
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۳
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۰
NK Istra 1961 U19
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Subiaco Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۱
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۵
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۰
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Ehime FC (W)
۰
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۴
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
FFA Cup
Riverside Olympic
۱
۲
Kingborough Lions
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۲
۲
Fraser Park
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۱
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۳
۰
Prospect United FC
Finished
۰۸:۰۰
South Coast Flame FC
۲
۱
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۰
۴
Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
Western Rage FC
۰
۵
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۳
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۳
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۳
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna FC Ararat (W)
۳
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
۲
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Republic of Korea
K-4 League
Seoul Jungnang FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۷:۳۰
Jinju Citizen FC
۲
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۹:۳۰
Jeonbuk Motors II
۱
۲
Geoje Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
WE League Women
Albirex Niigata (W)
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
NTV Beleza (W)
۲
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
Hong Kong
Premier League
Resources Capital FC
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۰
۳
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
China
Super League
Qingdao West Coast FC
۳
۴
Shanghai Port FC
inprogress
۱۵:۰۵
Australia
Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۶
۳
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۱:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۰
۱
Robina City FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
3. Liga
FC Slovan Rosice
۱
۱
FC Slovacko B
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۱
۲
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۰۰
Motorlet Praha
۳
۰
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۱:۴۵
TJ Tatran Bohunice
۰
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
Slovan Velvary
-
-
FK Banik Most - Sous
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane City U23
۲
۳
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۰
۵
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۱۵
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Playford City Patriots Reserves
۳
۴
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۶
۲
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۰
۵
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۰
۶
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Victory Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۳
Canberra Olympic U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
Japan
Japan Football League
Minebea Mitsumi
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۰
۱
Reilac Shiga
Finished
۰۹:۳۰
Hungary
1st Division U19
III Keruleti TVE U19
۲
۴
Paksi U19
Finished
۱۲:۳۰
Ferencvarosi TC U19
۱
۳
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
Super League Women
Club Brugge (W)
۰
۲
Anderlecht (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
SC Gjilani
۱
۰
FC Drita Gjilan
inprogress
۱۶:۳۰
KF Llapi Podujeve
۰
۰
KF Ballkani
inprogress
۱۶:۳۰
FC Prishtina
۰
۰
KF Fushe Kosova
inprogress
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۰
۰
KF Liria Prizren
inprogress
۱۶:۳۰
KF Feronikeli
۰
۰
KF Dukagjini
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۴
Peninsula Power
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۱
۱
Gold Coast Knights
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane City
۰
۴
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United
۰
۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۰۰
Bangladesh
Premier League
Fortis Limited
۰
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Bashundhara Kings
۲
۲
Bangladesh Police Club
inprogress
۱۵:۱۵
Lithuania
I Lyga
Minija Kretinga
۱
۱
BE1 NFA
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۰
۱
FK Riteriai
Finished
۱۳:۳۰
BFA Vilnius
-
-
Banga Gargzdai II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۴
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۴
Adelaide City Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Croydon Kings Reserves
۰
۱
White City Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Modbury Jets Reserves
۴
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۲
۲
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Philippines
PFL
Maharlika
۳
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۶
۱
Mendiola FC
Finished
۱۳:۴۵
Davao Aguilas
۰
۰
Taguig FC
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
FC Melbourne Serbia
۱
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۱:۴۵
Altona City
۱
۱
Brunswick Juventus
Finished
۱۱:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۳
۲
Essendon Royals
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۱
۰
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۲
۱
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Pascoe Vale SC
۳
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۴۵
Australia
Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۲
Eastern Suburbs
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United
۵
۰
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۴۵
Caboolture
۳
۰
Ipswich FC
Finished
۱۱:۳۰
Africa
CAF Champions League
Esperance Tunis
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
MLS
Nashville SC
-
-
Atlanta United
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Czech Republic
1. Liga U19
FC Slovan Liberec U19
۲
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۱:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۳
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin U19
۲
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۲:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۱
۲
Sparta Prague U19
inprogress
۱۵:۰۰
Dukla Praha U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۱
۰
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۳
۰
Karvina U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۵
۴
Brunswick City U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne City U23
۴
۱
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۰۵:۳۰
North Geelong U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۰۶:۱۵
Australia
NPL South Australia
Adelaide United U21
۰
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
White City Beograd
Finished
۱۳:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۶
Adelaide City
Finished
۱۲:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۱
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۴۵
China
Super League Women
Changchun Dazhong (W)
۳
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۰:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Rishon Lezion U19
۲
۳
Ashdod U19
Finished
۱۲:۵۰
Hapoel Beer Sheva U19
۲
۲
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۱:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۱
۱
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Hadera U19
۰
۵
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۴۰
Maccabi Netanya U19
۲
۱
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۲:۴۵
Hapoel Tel Aviv U19
۴
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۳:۰۰
United States
USL League Two
Charlotte Eagles
۴
۰
Tobacco Road
Finished
۰۲:۳۰
Kalamazoo FC
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
-
-
Patuxent Football Athletics
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۴
Lake Macquarie City Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Adamstown Rosebud Reserves
۰
۱
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Australia
NPL Western Australia U20
Western Knights U20
۲
۲
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۷
۰
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۲
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۲
۴
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۴
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۰
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۱:۰۰
St. George Saints
۳
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۲
۱
Sydney United
Finished
۱۲:۴۵
Manly United FC
۲
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
Western Sydney Wanderers NPL
۲
۵
Marconi Stallions
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Feirense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۰
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Lion City Sailors FC
۳
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۵
۱
Landvetter IS
Finished
۱۳:۳۰
Sävedalens IF
۳
۳
Ockero IF
inprogress
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۱
۱
IK Tord Jonkoping
inprogress
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۱
۰
Laholms FK
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
RCD Mallorca U19
۲
۰
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis Balompie U19
۲
۰
Las Palmas U19
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid U19
-
-
Levante U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
-
-
Real Brasilia FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Santos FC (W)
۱
۳
Cruzeiro (W)
Finished
۰۱:۳۰
Italy
Serie B
Catanzaro
-
-
Brescia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Zambia
Super League
NAPSA Stars FC
۱
۲
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Mutondo Stars
۰
۰
Kabwe Warriors
inprogress
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Zanaco
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Napoli U19
۱
۱
Udinese U19
inprogress
۱۵:۳۰
Parma U19
۱
۰
Ascoli U19
inprogress
۱۶:۳۰
Alessandria U19
۳
۱
Crotone U19
Finished
۱۲:۰۰
Venezia FC U19
۰
۰
AC Pisa U19
inprogress
۱۶:۳۰
Belgium
First Division A - Conference Group
Standard Liege
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
KVC Westerlo
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Portugal
U19 League
Sporting Lisbon U19
۲
۲
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۱
۰
SC Farense U19
Finished
۱۳:۳۰
Boavista U19
۰
۰
Rio Ave U19
inprogress
۱۶:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
-
-
Maritimo U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Chaves U19
-
-
Gil Vicente U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Torreense U19
-
-
Academica de Coimbra U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Estoril U19
-
-
Belenenses U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Porto U19
-
-
Braga U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Western Knights SC
۰
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Armadale
۳
۰
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۳
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Kingston City
۱
۲
Western United FC NPL
Finished
۱۱:۳۰
Melbourne City 2
۳
۰
Caroline Springs George Cross
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۱
۰
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۱
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
Sweden
Superettan
Skovde AIK
۱
۰
Ostersunds FK
Finished
۱۴:۳۰
Degerfors IF
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۰
۰
IK Brage Borlange
inprogress
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League
The Cong Viettel FC
۰
۱
Nam Dinh
inprogress
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۲
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Binh Dinh
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
-
-
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Universitatea Craiova
-
-
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Switzerland
U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۸
۰
St Gallen U19
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Kolmonen
OsPa
۴
۰
KePS
Finished
۱۳:۳۰
Toukolan Teras
۲
۰
PPJ/Ruoholahti
Finished
۱۴:۴۵
Ponnistajat
۰
۴
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۴:۴۵
FC Espoo
۱
۱
VJS Vantaa II
inprogress
۱۵:۳۰
TP 49
۱
۳
Tervakosken Pato
inprogress
۱۵:۳۰
Peimari United
۱
۰
SalPa II
inprogress
۱۵:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Joondalup United
۳
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۰
۳
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۲
۰
Subiaco AFC
Finished
۱۲:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Gosnells City
۱
۳
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Hume City U23
۰
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۹:۴۵
Manningham Utd Blues U23
۱
۰
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۶:۱۵
St Albans Saints U23
۰
۲
Port Melbourne U23
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۲
۴
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۱۵
Caboolture FC U23
۴
۳
Ipswich FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Broadbeach United U23
۱
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۳۰
Poland
IV Liga
MKS Wierna Malogoszcz
۲
۳
LKS Klimontowianka Klimontow
Finished
۱۲:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۰
Dalin Myslenice
Finished
۱۲:۳۰
GKS Kolbudy
۱
۸
Baltyk Gdynia
Finished
۱۲:۳۰
DKS Dobre Miasto
۱
۰
Mlks Znicz Biala Piska
Finished
۱۴:۳۰
Sparta Katowice
۲
۰
MLKS Znicz Klobuck
Finished
۱۲:۳۰
Netherlands
U21 League
FC Dordrecht U21
۱
۹
Willem II Tilburg U21
Finished
۱۳:۰۰
Go Ahead Eagles U21
۱
۳
Feyenoord U21
inprogress
۱۵:۰۰
Alphense Boys U21
۲
۱
Hollandia U21
Finished
۱۳:۰۰
ASV De Dijk U21
۲
۳
Be Quick 1887 U21
Finished
۱۳:۳۰
Excelsior Maassluis U21
۵
۲
USV Hercules U21
Finished
۱۴:۰۰
NEC Nijmegen U21
۱
۱
FC Twente/Heracles Academie U21
inprogress
۱۶:۱۵
Roda JC U21
۰
۰
Vitesse U21
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
3rd Division
IF Lyseng
۴
۲
Vejgaard
Finished
۱۴:۳۰
VSK Arhus
۱
۰
BK Avarta
inprogress
۱۵:۰۰
BK Frem
۴
۰
Ishoj
inprogress
۱۵:۳۰
Vanlose
۰
۳
Holstebro
Finished
۱۴:۳۰
Næsby BK
۱
۲
Holbaek
inprogress
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۲
۰
Oureskolernes BK
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
U20 League
Maskun Palloseura (MaPs) U20
۴
۲
VPS Vaasa U20
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia
Premier League
Kedus Giorgis
۱
۰
Hadiya Hosaena
inprogress
۱۵:۳۰
Hawassa City
-
-
Defence Force FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hungary
NB I
Paksi FC
-
-
Kisvarda FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
MOL Fehervar FC
-
-
Diosgyor VTK
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Puskas FC Academy
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
France
National
Martigues
-
-
Olympique Nimes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Red Star 93 Saint Ouen
-
-
SAS Epinal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
LB Chateauroux
-
-
Cholet
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Le Mans FC
-
-
US Marignane
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Avranches
-
-
Chamois Niortais FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
GOAL FC
-
-
Orleans US 45
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Rouen 1899
-
-
Dijon FCO
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Villefranche Beaujolais
-
-
AS Nancy Lorraine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Sochaux
-
-
Versailles 78
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persib Bandung
۲
۰
Bali United Pusam
inprogress
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۱
۰
Swidniczanka Swidnik
Finished
۱۳:۳۰
NKP Podhale
۵
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۴:۳۰
Unia Tarnow
-
-
MKS Czarni Polaniec
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wisloka Debica
-
-
Siarka Tarnobrzeg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۴
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Colombia
Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۰
۲
Politecnico J.I.C.
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۷
۳
Souths United
Finished
۱۱:۳۰
Samford Rangers FC
۷
۲
Bayside United
Finished
۱۰:۳۰
Taringa Rovers
۴
۴
Ipswich Knights
Finished
۱۱:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Maroochydore Swans FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Seychelles
Cup
La Passe FC
۰
۱
Foresters FC
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
۰
۰
KuPS Akatemia
inprogress
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Vaajakoski
inprogress
۱۵:۳۰
EPS
۲
۰
FC Jazz Pori
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
Supersport United
۱
۰
Moroka Swallows
inprogress
۱۶:۳۰
Cape Town City
۱
۰
Richards Bay FC
inprogress
۱۶:۳۰
TS Galaxy
۰
۰
Orlando Pirates FC
inprogress
۱۶:۳۰
Golden Arrows
۰
۰
Cape Town Spurs
inprogress
۱۶:۳۰
Kaizer Chiefs
۰
۰
Polokwane City FC
inprogress
۱۶:۳۰
Stellenbosch FC
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۶:۳۰
Royal AM
۰
۰
Chippa United
inprogress
۱۶:۳۰
Sekhukhune United
۰
۱
Amazulu FC
inprogress
۱۶:۳۰
Tanzania
Tanzania Cup
Coastal Union
۰
۱
Azam FC
inprogress
۱۶:۰۰
Kazakhstan
Premier League
FC Atyrau
۱
۰
FC Astana
inprogress
۱۵:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
Zhenys
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Aktobe
-
-
Ordabasy Shymkent
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۱
۲
Bodens BK
Finished
۱۴:۳۰
Kiruna IF
۰
۳
Skelleftea FF
Finished
۱۳:۳۰
Froso IF
۲
۱
Algarna-Harnosand IF
inprogress
۱۵:۳۰
Gottne IF
۰
۰
Taftea IK
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Aalborg U19
۱
۱
FC Nordsjaelland U19
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۱
۰
GKS Wikielec
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Zambrow
۰
۰
Legionovia Legionowo
inprogress
۱۶:۳۰
Bron Radom
-
-
Victoria Sulejowek
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Mlawianka Mlawa
-
-
Pogon Grodzisk Mazowiecki
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
GKS Belchatow
-
-
Jagiellonia Bialystok II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۳
۱
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Selangor FC
۰
۰
Kedah
inprogress
۱۵:۴۵
Perak
۱
۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
Division 2 Women
FK Teplice (W)
۲
۰
FC Hradec Kralove (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Paulista U23
۶
۰
Barcelona EC SP U23
Finished
۰۲:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Real Sociedad B
-
-
Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Barcelona B
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SD Logrones
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UE Cornella
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CE Sabadell
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
-
-
CF Fuenlabrada
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Trans Narva
-
-
Flora Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
JK Tammeka Tartu
۱
۲
Paide Linnameeskond
inprogress
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
-
-
FC Kuressaare
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga North
SV Meppen
-
-
Teutonia Ottensen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
1. FC Phoenix Luebeck
-
-
Bremer SV
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Weiche Flensburg 08
-
-
Eintracht Norderstedt
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
KSV Holstein Kiel II
-
-
FC Kilia Kiel
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
TSV Havelse
-
-
Drochtersen / Assel
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۰
۰
VfB Oldenburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Eimsbutteler TV
-
-
SSV Jeddeloh
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۰
۰
Siauliai FA
inprogress
۱۶:۳۰
FK Panevezys
-
-
FC Hegelmann Litauen Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 1
Muang Thong United
۶
۰
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Prachuap FC
۱
۰
Chiangrai United FC
Finished
۱۴:۳۰
Trat FC
۲
۲
Lamphun Warrior FC
inprogress
۱۵:۰۰
Uthai Thani FC
۰
۲
Buriram United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Argentina
U20 Championship
Almirante Brown U20
۰
۱
CA Brown de Adrogue U20
inprogress
۱۵:۳۰
All Boys U20
۰
۲
Arsenal de Sarandi U20
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga West
1. FC Koln II
۳
۲
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۳:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۱
۰
SSVg Velbert
inprogress
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۱
۱
SV Lippstadt 08
inprogress
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
1. FC Duren
inprogress
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۱
FC Gutersloh 2000
inprogress
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۰
۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
inprogress
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۱
۲
FC Bocholt 1900
inprogress
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۰
Fortuna Koln
inprogress
۱۵:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Malmo FF (W)
۲
۱
Sundsvall (W)
Finished
۱۴:۳۰
Jitex Molndal (W)
۰
۰
Mallbackens IF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Orebro SK Soder (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
France
National 3
Bourge Foot 18
۲
۱
Chateauroux II
Finished
۱۲:۳۰
Metz II
-
-
Reims Sainte-Anne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lille II
-
-
Chantilly
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
St-Pierre Milizac
-
-
AS Vitre
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FCO Strasbourg Koenigshoffen
-
-
Thionville FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Pine
۳
۲
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
University of Queensland
۲
۲
Springfield United
Finished
۱۲:۴۵
Australia
NPL New South Wales Women
NWS Spirit (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
NWS Koalas (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Cup Women
South Hobart (W)
۰
۵
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۲
۲
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Poland
II Liga
Pogon Siedlce
۲
۳
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۴:۱۵
Olimpia Grudziadz
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۱۶:۳۰
Lech Poznan II
۰
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
-
-
Polonia Bytom
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Germany
Regionalliga Bayern
TSV Buchbach
۳
۲
TSV Aubstadt
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۱
۰
Bayern Munich II
inprogress
۱۵:۳۰
Viktoria Aschaffenburg
۱
۲
Spvgg Ansbach
inprogress
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۳
۰
SV Schalding-Heining
inprogress
۱۵:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۴
۰
DJK Vilzing
inprogress
۱۵:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۰
SpVgg Bayreuth
inprogress
۱۵:۳۰
SV Wacker Burghausen
۳
۱
FC Augsburg II
inprogress
۱۵:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Radnik Surdulica
-
-
Spartak Subotica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IMT Novi Belgrade
-
-
FK Vozdovac
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Zeleznicar Pancevo
-
-
FK Novi Pazar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
AIK (W)
۰
۰
BK Hacken (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۰
۱
IFK Norrkoping (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Skiljebo SK
۰
۲
Hudiksvalls Forenade
inprogress
۱۵:۳۰
FC Gute
۲
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
Heimstetten
۲
۱
TSV Nordlingen
inprogress
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۰
۰
Kirchheimer SC
inprogress
۱۵:۳۰
VfR Garching
۳
۴
FC Deisenhofen
inprogress
۱۵:۳۰
Gundelfingen
۱
۱
TSV Landsberg
inprogress
۱۵:۳۰
SV Erlbach
۱
۰
TSV 1896 Rain am Lech
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Kottern
۰
۰
TSV 1865 Dachau
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Sonthofen
۱
۱
TSV 1860 Munchen II
inprogress
۱۵:۳۰
SV Kirchanschoring
۰
۰
TSV Schwaben Augsburg
inprogress
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۳
۱
Turkspor Augsburg
inprogress
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
FA 2000
۱
۱
Fremad Amager
inprogress
۱۵:۱۵
Brabrand IF
۲
۱
Skive IF
inprogress
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۰
Esbjerg F.B.
inprogress
۱۵:۳۰
FC Roskilde
۰
۰
Middelfart
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۰
۰
Eintracht Frankfurt II
inprogress
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۳
۰
VfR Aalen
inprogress
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
inprogress
۱۵:۳۰
TSG Balingen
۳
۰
KSV Hessen Kassel
inprogress
۱۵:۳۰
FC Homburg 08
۱
۰
SV Stuttgarter Kickers
inprogress
۱۵:۳۰
TUS Koblenz
۱
۲
1. FSV Mainz 05 II
inprogress
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۱
۲
TSV Schott Mainz
inprogress
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۰
۲
TSV Steinbach
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۲
VFC Plauen
Finished
۱۴:۴۵
VfB 1921 Krieschow
۱
۲
Ludwigsfelder FC
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Motor Marienberg
۱
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
inprogress
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۲
SV 09 Arnstadt
inprogress
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۱
۰
FC Einheit Wernigerode
inprogress
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Brunswick Juventus FC (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Calder Utd SC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۰
۱
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۷
۰
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Brindabella Blues FC
۲
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
۱
۳
Australian National University FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۳
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Jamaica
KSAFA Superleague
Boys Town
۰
۰
Olympic Gardens
Finished
۰۴:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۰
۰
Moyale Barracks
inprogress
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۰
FOMO FC
inprogress
۱۶:۰۰
Big Bullets
۱
۰
Ekwendeni Hammers
inprogress
۱۶:۰۰
Austria
Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
-
-
WSG Wattens Swarovski Tirol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
-
-
FK Austria Wien
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۴
۰
FC Samtredia
inprogress
۱۶:۰۰
FC Dila Gori
-
-
Dinamo Tbilisi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
۰
۲
TSG Neustrelitz
inprogress
۱۵:۳۰
FC Anker Wismar
۴
۱
SC Staaken
Finished
۱۴:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۱
TUS Makkabi
inprogress
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۰
Karkonosze Jelenia Gora
inprogress
۱۵:۳۰
Gornik Polkowice
۰
۰
Lechia Zielona Gora
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۰
۰
SC Waldgirmes
inprogress
۱۵:۳۰
TUS Dietkirchen
۱
۰
Adler Weidenhausen
inprogress
۱۶:۳۰
SC Viktoria Griesheim
۰
۰
Bayern Alzenau
inprogress
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۰
۰
FC 1906 Erlensee
inprogress
۱۶:۳۰
Kenya
Premier League
Posta Rangers FC
۲
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۰
۱
Shabana FC
inprogress
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۰
۰
Tusker FC
inprogress
۱۶:۳۰
United States
NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
Kyrgyzstan
Premier League
Abdish-Ata
۱
۰
FC Talant
inprogress
۱۵:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Independiente Rivadavia
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Slovenia
Prva liga
Aluminij
۰
۰
NK Domzale
inprogress
۱۶:۳۰
Radomlje
۰
۰
NK Celje
inprogress
۱۶:۳۰
NS Mura
۰
۱
NK Rogaska
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
Atsv 1898 Erlangen
۱
۰
TSV Kornburg
inprogress
۱۵:۳۰
FC Coburg
۰
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
inprogress
۱۵:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۱
۰
SC Eltersdorf
inprogress
۱۵:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۱
۱
TSV Neudrossenfeld
inprogress
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۱
۶
VfB Eichstatt
inprogress
۱۵:۳۰
ASV Cham
۱
۰
FC Ingolstadt 04 II
inprogress
۱۵:۳۰
ASV Neumarkt
۰
۳
DJK Gebenbach
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Abtswind
۱
۰
SSV Jahn Regensburg II
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FC TPS Turku
۱
۳
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۵:۳۰
Jippo Joensuu
۰
۰
KäPa/PuLe
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
SV Preussen 09 Reinfeld
۲
۲
Oldenburger SV
inprogress
۱۵:۳۰
Union Neumuenster
۲
۱
MTSV Hohenwestedt
inprogress
۱۵:۳۰
Eichede
۰
۱
VfR Neumunster
inprogress
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۳
۰
TSV Bordesholm
inprogress
۱۵:۳۰
Dornbreite
۰
۰
VfB Lubeck II
inprogress
۱۵:۳۰
Heider SV
۵
۰
Eckernforder SV
inprogress
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Motala AIF FK
۰
۳
Stenungsunds IF
inprogress
۱۵:۳۰
IFK Kumla
۰
۲
Grebbestads IF
inprogress
۱۵:۳۰
Austria
League 1 Women
FC Bergheim (W)
۱
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
-
-
SK Sturm Graz (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
PK Keski-Uusimaa (W)
۱
۳
Aland United (W)
Finished
۱۴:۳۰
KuPs Palloseura (W)
۱
۰
FC Honka Espoo (W)
inprogress
۱۶:۳۰
JyPK (W)
۰
۰
Ilves Tampere (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
FK Fyllingsdalen
۱
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۴
SK Super Nova
Finished
۱۳:۳۰
AFA Olaine
۰
۱
FK Smiltene
inprogress
۱۵:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Viltis Vilnius
۳
۱
FK Sirvena
Finished
۱۲:۳۰
Dainava II
۰
۰
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Kaunas
۰
۱
FK Silute
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FC Rokycany
۴
۰
SK Klatovy
Finished
۱۲:۰۰
Havlickuv Brod
۱
۰
Sokol Tasovice
Finished
۱۱:۴۵
FK Komarov
۱
۱
Aritma Praha
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۲:۰۰
Gold Coast United (W)
-
-
Brisbane City (W)
Cancelled
۰۹:۴۵
Brazil
Serie C
Volta Redonda
-
-
Nautico Capibaribe
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Sampaio Correa-MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Croatia
1. NL
NK Zrinski Jurjevac
۱
۰
NK Radnik Sesvete
inprogress
۱۶:۲۰
HNK Cibalia Vinkovci
-
-
NK Jarun Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Argentina
Primera Nacional
CA San Miguel
-
-
CD Maipu
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Talleres Remedios Escalada
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Saudi Arabia
U19 League
Ohod Medina U19
۰
۰
Al Ahli Jeddah U19
inprogress
۱۶:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal Lima
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Cartusia Kartuzy
۴
۲
KS Unia Solec Kujawski
inprogress
۱۵:۳۰
Vineta Wolin
۲
۳
Sokol Kleczew
Finished
۱۳:۳۰
Unia Swarzedz
۴
۰
Flota Swinoujscie
Finished
۱۴:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۱
۰
Notec Czarnkow
inprogress
۱۵:۳۰
Starogard Gdanski
۰
۲
KTS-K Luzino
inprogress
۱۵:۳۰
Chile
Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۲
۱
Deportes Linares
Finished
۰۲:۳۰
Spain
Tercera Division
Panaderia Pulido
۱
۱
Lanzarote
Finished
۱۴:۰۰
Club Deportivo Huarte
-
-
CD Cortes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Atletico Astorga CF
-
-
Salamanca CF UDS
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pena Sport
-
-
CF Ardoi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atzeneta
-
-
Ontinyent
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SDA Albericia
-
-
SD Torina
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CD Manacor
-
-
RCD Mallorca B
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
CF Lorca Deportiva
-
-
Real Murcia B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Serbia
U19 League
FK Vojvodina U19
۰
۲
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۵:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
-
-
Rodina Moscow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Switzerland
Super League
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Basel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Ashdod
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hapoel Hadera
-
-
Hapoel Tel-Aviv
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maccabi Bnei Raina
-
-
Hapoel Haifa
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Chile
Primera Division
Cobreloa Calama
-
-
Deportes Iquique
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Everton Vina del Mar
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Denmark
1st Division
AC Horsens
-
-
B93 Kopenhagen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bulgaria
B PFG
FC Chernomorets Balchik
-
-
FC Dunav Ruse
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFC Spartak Pleven
-
-
Belasitsa Petrich
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sportist Svoge
-
-
FC Chernomorets 1919 Burgas
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK CSKA 1948 II
-
-
FK Bdin Vidin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ludogorets Razgrad B
-
-
PFC Spartak Varna
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Croatia
3. NL
RNK Split
-
-
NK Omis
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Austria
Landesliga
ASK St.Valentin
-
-
Kornspitz Pregarten
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SC Pinkafeld
-
-
SV Leithaprodersdorf
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Croatia
2. NL
NK Bjelovar
-
-
Opatija
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Dugo Selo
-
-
Kustosija
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Berekum Chelsea
-
-
Asante Kotoko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Rudar Kakanj
-
-
Stupcanica Olovo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga East
SK Novohrad Lucenec
-
-
MFK Stara Lubovna
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Smederevo
-
-
Tekstilac Odzaci
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
FC Bulle
-
-
SC Kriens
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Paradiso
-
-
FC Bavois
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga West
TJ Jednota Banova
-
-
FK Slovan Galanta
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FK Dubnica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lokomotiva Zvolen
-
-
FC Malacky
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
North Macedonia
First League
FK Vardar Skopje
-
-
FK Tikves Kavadarci
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Struga Trim & Lum
-
-
KF Shkupi Skopje
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rabotnicki Skopje
-
-
FK Shkendija 79
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Voska Sport
-
-
KF Rinija Gostivari
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bregalnica Stip
-
-
FK Sileks
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Akademija Pandev
-
-
Makedonija GjP
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Sandefjord 2
-
-
Start 2
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Plan Les Ouates
-
-
FC La Tour/Le Pâquier
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
-
-
Torns IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
-
-
Torslanda IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
-
-
Angelholms FF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Scotland
League Two
Stranraer
-
-
East Kilbride
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Algeria
Ligue 2
AS Khroub
-
-
Olympique Akbou
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ESM Kolea
-
-
MCB Oued Sly
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MSP Batna
-
-
JS Bordj Menaiel
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
-
-
SC Mecheria
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
FC Koniz
-
-
FC Emmenbruecke
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Taby FK
-
-
Orebro Syrianska IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IF Karlstad
-
-
IFK Stocksund
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Wales
Premier League
Caernarfon Town FC
-
-
Penybont
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
VfR Mannheim
-
-
Offenburger FV
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Uruguay
Primera Division
Centro Atletico Fenix
-
-
CA Progreso Montevideo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chile
Primera B
La Serena
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportes Temuco
-
-
Barnechea
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Slovenia
2.SNL
PSC Tolmin
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Granada B
-
-
Recreativo de Huelva
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sanluqueno
-
-
San Fernando Club Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Real Murcia
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CF Intercity
-
-
Real Madrid B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
FC Lisse
-
-
Koninklijke HFC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
VV Noordwijk
-
-
Scheveningen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Quick Boys
-
-
GVVV Veenendaal
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
Athlone Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Italy
Serie C
Casertana
-
-
Juventus U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Carrarese
-
-
AC Perugia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Catania Calcio
-
-
Atalanta U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Benevento
-
-
Triestina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Vicenza
-
-
Taranto Sport
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D
Santo Andre
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Maranhao MA
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
Petrolina SFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sertaozinho U20
-
-
AA Francana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Clube Nautico Marcilio Dias U20
-
-
Hercilio Luz U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
Marica RJ
-
-
Olaria AC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
-
-
CSF Balti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Milsami Orhei
-
-
Dacia Buiucani
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Montenegro
First League
FK Buducnost Podgorica
-
-
FK Mornar Bar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Jezero Plav
-
-
FK Rudar Plevlja
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Luxembourg
National Division
UNA Strassen
-
-
Mondercange
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AS Jeunesse Esch
-
-
FC Victoria Rosport
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Scotland
Championship
Inverness Caledonian Thistle
-
-
Hamilton Academicals FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Estonia
Esiliiga
JK Tallinna Kalev II
-
-
FC Elva
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
Galway (W)
-
-
Athlone Town (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
Barakaldo
-
-
CD Atletico Paso
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
National 2, Group D
US Creteil
-
-
Wasquehal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
National 2, Group B
Libourne
-
-
Olympique Saumur
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
National 2, Group C
AS Beauvais Oise
-
-
AF Virois
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Bastia-Borgo
-
-
Racing Club de France
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
National 2, Group A
Toulouse FC II
-
-
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Le Puy
-
-
Hyeres F.C.
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Aubagne
-
-
Andrezieux
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Hoek
-
-
Sportlust '46
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SV Meerssen 1918
-
-
Kloetinge
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga East
SR Donaufeld
-
-
FCM Traiskirchen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Federacion Women
UDG Tenerife Sur II (W)
۲
۲
Balears FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Zanzibar
Premier League
KMKM
-
-
Malindi
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Ukraine
U19 League
Dinamo Kiev U19
۴
۱
Kryvbas U19
Interrupted
۱۳:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Motorlet PR B
۰
۴
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۱۴:۴۵
FK Bohemia Kaznejov
۴
۰
Sokol Cernice
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg
۳
۱
SpVgg Quierschied
Finished
۱۴:۳۰
TuS Mechtersheim
۲
۳
FV Engers 07
inprogress
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
-
-
1.FC Kaiserslautern II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۲
Nacka Iliria
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۱
۰
Sleipner IK Norrkoping
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Baiano U20
Leonico U20
۰
۴
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
2nd Division Women
Allerod (W)
۱
۳
Dalum/Næsby BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League Women
AEK Athens (W)
۰
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۱۵
Belarus
1. Division
FC Belshina Bobruisk
۱
۳
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
FC Molodechno
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۰
۱
BATE Borisov Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
FC Lida
۰
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League 2
Da Nang
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۳:۳۰
Myanmar
National League Women
Shan United (W)
۰
۲
YREO (W)
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
1st Division Women
FC Banik Ostrava (W)
۰
۲
SK DFO Pardubice (W)
inprogress
۱۵:۳۰
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
SK Slavia Prague (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Farul Constanta (W)
۱
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۳:۰۰
Slovakia
1. Liga Women
Spartak Trnava (W)
۰
۵
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۲:۳۰
GFC Topolcany (W)
۱
۰
FK AS Trencin (W)
inprogress
۱۶:۳۰
FC Petrzalka (W)
-
-
FC Tatran Presov (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Slovakia
U19 Liga
MSK Zilina U19
۲
۱
MFK Zemplin Michalovce U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۱
۰
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۰
۰
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۱
۲
Zp Sport Podbrezova U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Petrzalka U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۲:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
Prykarpattya Ivano Frankivsk
۱
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۲:۳۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۳
FC Ingulets Petrove
Finished
۱۳:۳۰
Ahrobiznes Volochysk
۳
۱
SK Poltava
Finished
۱۳:۳۰
FC Karpaty Lviv
۳
۳
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۳:۳۰
FC Nyva Buzova
۱
۱
FSK Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Premier League Women
Spartak Moskva (W)
۰
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۲:۰۰
Dynamo Moscow (W)
۲
۱
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۲
۱
Ryazan (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSKA Moscow (W)
۲
۰
Rostov (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Ulaanbaatar
۴
۲
Brera Ilch
Finished
۱۱:۴۵
Deren
۱
۲
Khangarid Klub
Finished
۱۴:۴۵
Greece
U19 Super League
Panaitolikos U19
۱
۱
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۱:۳۰
Lamia U19
۰
۳
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Atromitos U19
۱
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۲:۳۰
AEK Athens U19
۲
۴
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۴۵
Kifisias FC U19
۰
۰
Olympiacos FC U19
inprogress
۱۵:۳۰
PAOK Salonika U19
۱
۰
PAS Giannina U19
inprogress
۱۶:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Encarnacion FC
۲
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Fernando de la Mora
-
-
Guairena FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
United States
USL Women
Greenville Liberty (W)
۱
۳
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen
۰
۲
Arminia Hannover
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۲
۰
Borussia Monchengladbach (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
۰
۰
VJS Vantaa
inprogress
۱۶:۳۰
SexyPoxyt
۰
۱
FC Honka
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Mantova U19
۱
۱
Virtus Verona U19
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie A Women
Sassuolo (W)
۰
۰
Juventus FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
AC Milan (W)
-
-
Sampdoria (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Syria
Youth League
Hutteen U23
۰
۰
Al Ittihad Aleppo U23
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۰
۲
Inter De Minas U20
inprogress
۱۶:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Naft Maysan
۰
۰
Al Talaba FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ireland
FAI Cup
Midleton FC
۰
۰
St Francis FC
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Juve Stabia U19
۰
۰
Avellino U19
inprogress
۱۶:۳۰
Pro Vercelli U19
۰
۰
Modena U19
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
۰
۰
Sport Recife U20
inprogress
۱۶:۳۰
Centro Limoeirense U20
۰
۱
Atletico Torres PE U20
inprogress
۱۶:۳۰
Aguia PE U20
-
-
Jaguar PE U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Naftan Novopolotsk
۰
۰
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۶:۳۰
FC Minsk
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Gomel
-
-
Torpedo Belaz Zhodino
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
Viitorul Simian
۰
۱
Ghiroda SI Giarmata VII
inprogress
۱۶:۳۰
Olimpia Satu Mare
۰
۰
Lotus Baile Felix
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۱
Znamya Truda OZ
inprogress
۱۵:۳۰
Botswana
Premier League
Masitaoka FC
۰
۰
Nico United
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۰
Miedz Legnica
inprogress
۱۶:۳۰
GKS Dospel Katowice
-
-
TS Wisla Krakow
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Gornik Leczna
-
-
Stal Rzeszow
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ireland
U20 League
Shelbourne U20
۰
۰
Drogheda United U20
inprogress
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
ZPC Kariba FC
۰
۰
Highlanders
inprogress
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۰
Yadah FC
inprogress
۱۶:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
B71 Sandur
۱
۱
TB Tvoroyri
inprogress
۱۶:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Simrishamn
۰
۰
Nosaby IF
inprogress
۱۵:۳۰
IFK Berga
۰
۰
Osterlen FF
inprogress
۱۶:۳۰
Croatia
First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۱
۰
Dinamo Maksimir (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۱
۱
FC Kiffen
inprogress
۱۵:۳۰
Lahden Reipas
-
-
GrIFK Grankulla
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Uganda
Premier League
NEC FC Bugolobi
۰
۰
Villa SC
inprogress
۱۵:۳۰
Maroons FC
۱
۱
Kampala Capital City Authority
inprogress
۱۵:۳۰
Airtel Kitara FC
۱
۰
Gadaffi
inprogress
۱۵:۳۰
Wakiso Giants FC
۰
۱
UPDF FC
inprogress
۱۵:۳۰
Busoga United FC
۰
۲
Bul FC
inprogress
۱۵:۳۰
Vipers
۳
۰
Mbarara City
inprogress
۱۵:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۱
۱
Bright Stars FC
inprogress
۱۵:۳۰
Mexico
Liga TDP
Tigres de Alica FC
-
-
H20 Purepechas FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰