0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
J League
Urawa Red Diamonds
۳
۰
Kyoto Purple Sanga
Cancelled
۱۴:۰۰
Albirex Niigata
۳
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۲
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۳
۱
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۵
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۳
Kashima Antlers
Cancelled
۱۳:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۰
۰
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Iran
Azadegan League
Saipa
۲
۱
Shahr Raz Shiraz
Finished
۱۶:۴۵
Spain
La Liga
Sevilla FC
۰
۱
Cadiz
Finished
۲۱:۰۰
Rayo Vallecano
۲
۱
Granada CF
Finished
۲۱:۰۰
Getafe
۰
۳
Atletico Madrid
Finished
۲۳:۳۰
Celta de Vigo
۲
۱
Athletic Bilbao
Finished
۲۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gwangju FC
۲
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
۲
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
South America
Copa Libertadores, Group D
LDU Quito
۰
۱
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۱:۳۰
Ukraine
Ukraine Cup
FC Vorskla Poltava
۱
۲
FC Shakhtar Donetsk
Cancelled
۱۹:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ahly Cairo
-
-
Al Moqawloon Al Arab
Cancelled
۱۹:۳۰
Pharco
۱
۰
Baladiyet El Mahallah
Finished
۱۹:۳۰
El Dakhleya
۰
۰
El Gounah
Finished
۱۶:۳۰
Pyramids FC
۲
۱
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۹:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Talleres de Cordoba
۱
۰
Cobresal Salvador
Cancelled
۰۱:۳۰
Greece
Super League
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
AEK Athens
Finished
۲۰:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۴
۱
Panathinaikos
Finished
۲۰:۳۰
Lamia 1964
۲
۴
Aris Thessaloniki
Finished
۱۸:۳۰
Jordan
Jordan League
Sahab SC
۲
۴
Al-Faisaly Amman
Finished
۱۸:۳۰
AL Ahli
۱
۴
Al Salt
Finished
۱۸:۳۰
Ma'an
۰
۱
Al Wehdat
Finished
۲۱:۱۵
South America
Copa Sudamericana Group A
Defensa y Justicia
۱
۱
Independiente Medellin
Finished
۰۳:۳۰
England
Premier League
Brighton and Hove Albion
۱
۲
Chelsea
Cancelled
۲۲:۱۵
Manchester United
۳
۲
Newcastle United FC
Finished
۲۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۱:۰۰
Chungnam Asan
۱
۲
Gimpo Citizen
Finished
۱۱:۰۰
FC Anyang
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۱:۰۰
Cheonan City
۰
۴
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۳۰
Cheongju City FC
۰
۰
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group F
Racing Club de Montevideo
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۴
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۴:۰۰
Avai
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۴:۰۰
Vila Nova GO
۲
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group D
Nacional Potosi
۲
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۰۵:۳۰
Denmark
Superliga
Brondby I.F.
۱
۰
FC Nordsjaelland
Finished
۲۱:۳۰
Vejle Boldklub
۱
۰
Lyngby BK
Finished
۱۹:۳۰
Randers FC
۱
۰
Viborg FF
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Serie B
Club 9 de Octubre
۰
۰
Leones Del Norte
Finished
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
۰
۱
CD Vargas Torres
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League Two
Boston Bolts
۰
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence 2
۳
۴
Charlotte Eagles
Finished
۰۱:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۴۰
Al Bataeh U21
۳
۲
Baniyas SC U21
Finished
۱۷:۴۰
Hatta Dubai U21
۲
۳
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۷:۴۰
South America
Copa Libertadores, Group E
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۵:۳۰
Scotland
Premiership
St. Johnstone
۱
۱
Ross County
Finished
۲۲:۱۵
Hibernian FC
۳
۰
Motherwell
Finished
۲۲:۱۵
Aberdeen FC
۵
۱
FC Livingston
Finished
۲۲:۱۵
Saint Mirren FC
۲
۲
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۲۲:۱۵
Kilmarnock
۰
۵
Celtic FC
Cancelled
۲۲:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Moca FC
۱
۰
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۲۳:۳۰
Russia
Cup
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
CSKA Moscow
Finished
۲۱:۱۵
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Ciclon Tarija
۲
۰
Atletico Bermejo
Finished
۰۳:۳۰
Hungary
1st Division U19
Ferencvarosi TC U19
۳
۳
Debreceni U19
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Halmstads BK
۳
۰
BK Hacken
Finished
۲۰:۳۰
Mjallby AIF
۳
۰
Hammarby IF
Finished
۲۰:۳۰
IF Elfsborg
۶
۱
AIK
Finished
۲۰:۳۰
Vasteras SK FK
۰
۲
IFK Varnamo
Finished
۲۰:۳۰
United States
USL Championship
North Carolina
۲
۰
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
China
FA Cup
Shanghai Changning Flying Lion FC
۲
۱
Yanbian Longding
Finished
۰۹:۳۰
Australia
FFA Cup
Edgeworth Eagles
۴
۳
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۰
۴
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۳۰
Cooks Hill United
۰
۱
Newcastle Olympic
Finished
۱۳:۰۰
Newcastle Croatia
۳
۱
Kotara South FC
Finished
۱۲:۳۰
Cessnock City Hornets
۰
۴
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۴:۰۰
Broadmeadow Magic
۶
۱
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۲:۳۰
Northern Demons
۰
۴
Adelaide Olympic
Finished
۱۳:۳۰
Coniston FC
۳
۵
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Hoppers Crossing
۰
۵
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۳:۰۰
Indonesia
Liga 1
Madura United F.C.
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Regional League Women
CD Laguna (W)
۳
۱
CD Aldea Blanca (W)
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Palmeiras U20
۰
۲
Bragantino U20
Finished
۲۱:۳۰
Goias EC U20
۳
۳
EC Bahia U20
Finished
۲۲:۰۰
America MG U20
۲
۰
Santos FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Fluminense RJ U20
۱
۰
Cuiaba U20
Cancelled
۲۱:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Jelgava
۱
۲
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۹:۰۰
Valmieras FK
۲
۱
FK Auda
Finished
۱۸:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
Kolhketi Khobi
۲
۱
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۰۰
FC Gareji
۱
۱
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۶:۰۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۲
۴
Dinamo Tbilisi II
Finished
۱۸:۳۰
FC Rustavi
۳
۱
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۶:۰۰
Aragvi Dusheti
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۰۰
Vietnam
V-League 2
TTBD Phu Dong
۱
۰
Dong Thap
Finished
۱۴:۳۰
Dong Nai
۰
۰
FC Dia Hoa Binh
Finished
۱۳:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۲
۲
Huda Hue FC
Finished
۱۴:۳۰
Long An
۲
۲
Binh Phuoc
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
1st Division
Kowloon City
۲
۰
Citizen AA
Finished
۱۶:۳۰
Eastern District
۱
۴
Wong Tai Sin
Finished
۱۴:۳۰
Sai Kung
۲
۱
South China FC
Finished
۱۶:۰۰
Kuwait
Premier League
Al Fahaheel FC
۲
۲
Al-Nasr Kuwait
Finished
۱۹:۴۰
Bahrain
Premier League
Al-Ahli Manama
۰
۱
Al Shabab Manana
Finished
۲۰:۰۰
Sitra
۱
۱
East Riffa
Finished
۲۰:۰۰
Busaiteen Club
۱
۳
Al Riffa
Finished
۲۰:۰۰
Manama
۰
۰
Al Hidd
Finished
۲۰:۰۰
Scotland
Premier League Women
Aberdeen (W)
۱
۱
Dundee United WFC (W)
Finished
۲۲:۰۰
Motherwell (W)
۴
۲
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۲۲:۳۰
Hearts (W)
۱
۳
Celtic FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
Hibernian (W)
۲
۳
Rangers (W)
Finished
۲۰:۳۰
Partick Thistle (W)
۰
۲
Glasgow City (W)
Finished
۲۲:۳۰
Zambia
Super League
Nkwazi
۰
۱
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۱
۰
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Zesco United
۲
۱
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۰
۰
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
England
Super League Women
Tottenham (W)
۰
۱
Chelsea (W)
Finished
۲۱:۴۵
Saudi Arabia
Division 1
AL Ain
۱
۱
Al Adalah
Finished
۲۱:۲۰
Al Qaisumah
۰
۰
Ohod Madinah
Finished
۱۹:۵۰
Al-Safa FC
۵
۱
Al Jabalain
Finished
۱۹:۲۵
Ireland
Leinster Senior League
St Mochtas
۱
۱
St Francis FC
Finished
۲۲:۱۵
Drogheda Town FC
۱
۰
Dublin City University
Finished
۲۲:۳۰
Kilbarrack United
۰
۳
Maynooth University FC
Finished
۲۲:۰۰
Liffey Wanderers
۲
۵
Bluebell United
Finished
۲۲:۳۰
Oman
Professional League
Oman FC
۲
۱
Al Nahda
Finished
۱۷:۳۰
Norway
U19 Elite League
Tiller U19
۳
۷
Charlottenlund SK U19
Cancelled
۲۲:۰۰
Nanset U19
۳
۱
Orn Horten U19
Finished
۲۱:۳۰
Ullern U19
۶
۳
Moss U19
Finished
۲۱:۴۵
Klofta U19
۲
۰
Ullensaker/Kisa U19
Finished
۱۹:۴۵
Lillehammer U19
۷
۲
Oppsal IF U19
Finished
۲۱:۳۰
KFUM U19
۰
۲
Kongsvinger U19
Finished
۲۱:۴۵
Italy
Serie D
Athletic Carpi FC 1909
۱
۱
Pianese
Finished
۱۷:۳۰
Team Altamura
۰
۳
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Clodiense
۲
۱
ASD Alcione
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Championship Women
Belfast Celtic (W)
۱
۱
Sion Swifts LFC (W)
Finished
۲۲:۳۰
Slovakia
U19 Liga
MFK Ruzomberok U19
۲
۱
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Youth League
Al-Wahba U23
۲
۱
Al-Futowa U23
Finished
۱۶:۳۰
Al Ittihad Aleppo U23
۱
۱
Al Horiyah U23
Finished
۱۶:۳۰
Al-Taliya U23
۰
۱
Al-Karamah U23
Finished
۱۶:۳۰
Al-Jaish Damascus U23
۱
۰
Al-Wahda Damascus U23
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Premier League
Shabana FC
۱
۱
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Muranga Seal
۰
۰
Kariobangi Sharks
Finished
۱۵:۳۰
Muhoroni Youth FC
۰
۰
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Bidco United
۰
۱
Ulinzi Stars
Finished
۱۲:۳۰
Kakamega Homeboyz
۱
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Nairobi City Stars
۲
۲
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۲
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۱
۰
Kenya Police FC
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Yadanarbon
۲
۲
Ispe FC
Finished
۱۲:۴۵
Myawady
۴
۳
Rakhapura United
Finished
۱۳:۰۰
Ayeyawady United
۱
۲
Hantharwady United
Finished
۱۳:۰۰
Dagon Star United
۱
۰
Silver Stars FC
Finished
۱۳:۰۰
Norway
Toppserien Women
SK Brann (W)
۱
۱
Roa (W)
Finished
۱۹:۳۰
Valerenga (W)
۰
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۲۰:۳۵
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۲
Stabaek IF (W)
Finished
۱۹:۳۰
Asane Fotball (W)
۱
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۹:۳۰
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۹:۳۰
United States
USL Women
Racing Louisville FC II (W)
۱
۳
Indy Eleven (W)
Finished
۰۱:۳۰
Switzerland
Super League
FC Zurich
۲
۱
Servette Geneve FC
Finished
۲۲:۰۰
Lausanne-Sports
۰
۲
FC Luzern
Finished
۲۲:۰۰
Turkey
3. Lig
Kutahyaspor
۲
۱
Erbaaspor
Finished
۱۶:۳۰
Efeler 09 FK
۰
۳
Elazigspor
Finished
۱۶:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۱
۰
Aliaga FA
Finished
۲۰:۳۰
Armenia
Premier League
FC Shirak
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Cancelled
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
Mlandege FC
۱
۱
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
Greece
Cup Women
OFI (W)
۰
۱
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA San Telmo Reserves
۱
۰
Nueva Chicago Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Sansinena
۰
۰
Santamarina Tandil
Finished
۲۲:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
۱
۱
Deportivo Camioneros
Finished
۱۹:۳۰
Sportivo Estudiantes
۱
۱
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۲:۳۰
Olimpo
۱
۱
Kimberley Mar del Plata
Finished
۲۱:۳۰
Club Circulo Deportivo
۱
۱
Club Villa Mitre
Finished
۲۲:۰۰
Boca Unidos
۲
۲
San Martin Formosa
Finished
۲۲:۰۰
Sol de America de Formosa
۱
۰
Juventud Antoniana
Cancelled
۲۱:۴۵
Ferro Carril Oeste General Pico
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Rincon
۲
۲
Club Atlético Germinal
Finished
۲۲:۰۰
Thailand
University League
Bangkok University
۰
۰
Thonburi University
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
Fortaleza U20 (W)
۲
۱
Botafogo RJ U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro U20 (W)
۰
۲
Corinthians U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Liga TDP
CD Pioneros de Cancun II
۰
۴
Faraones Texcoco
Finished
۲۳:۳۰
Scotland
Championship
Hamilton Academicals FC
۲
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۲۲:۳۵
Iceland
Cup
KA Akureyri
۳
۱
IF Vestri
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Independiente Rivadavia Reserves
۳
۲
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA River Plate Reserves
۱
۲
Banfield Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Rosario Central Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Barracas Central Reserves
۱
۱
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Platense Reserves
۰
۰
CA Sarmiento Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Throttur Reykjavik (W)
۰
۱
Vikingur Reykjavik (W)
Finished
۲۱:۳۰
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۲
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۲۲:۴۵
Botswana
Premier League
Vtm FC
۰
۱
Gaborone United
Cancelled
۱۶:۳۰
Holy Ghost SC
۰
۴
Township Rollers
Finished
۲۰:۳۰
Nico United
۰
۱
Morupule Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Angola
Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۰
۰
Primeiro de Agosto
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
Croatia Cup
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
HNK Rijeka
Finished
۲۰:۳۰
World
Premier League International Cup
Crystal Palace U21
۱
۰
PSV U21
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
FC Copenhagen U19
۵
۱
Randers Freja U19
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Unia Skierniewice
۳
۳
Mlawianka Mlawa
Cancelled
۲۱:۱۵
GKS Wikielec
۱
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۷:۳۰
Legionovia Legionowo
۲
۳
GKS Belchatow
Finished
۱۹:۰۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۰
۵
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۹:۰۰
Victoria Sulejowek
۴
۰
Pelikan Lowicz
Finished
۱۹:۳۰
KS Warta Sieradz
۱
۰
Legia Warsaw II
Finished
۱۹:۰۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۱۵
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۸:۳۰
LKS Lomza
۰
۲
Bron Radom
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Gimnasia Mendoza
۰
۱
Club Atletico Mitre
Cancelled
۲۱:۳۰
Almirante Brown de Lules
۴
۳
San Martin Tucuman
Finished
۲۳:۴۵
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Vakhsh
۳
۰
Ravshan Kulob
Finished
۱۶:۳۰
Regartadaz Tursunzoda
۱
۲
FC Istiklol
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۱
۱
Gremio Atletico Sampaio RR
Cancelled
۰۴:۳۰
Nigeria
NPFL
Abia Warriors
۲
۰
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kwai Tsing
۱
۳
Wing Go FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Kampaniakos
۱
۰
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۱
۱
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Karditsas 1904
۲
۱
Aiolikos Mytilene
Cancelled
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Anagennisi Perivoliou
۵
۰
Aneza
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Raanana U19
۱
۳
Hapoel Kiryat Shmona U19
Finished
۱۸:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۳
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۷:۳۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۱
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Hajduk Split U19
۱
۱
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۲:۳۰
Mali
Premiere Division
Djoliba AC
۳
۰
USC Kita
Finished
۲۰:۰۰
ATS de Koro
۲
۰
AS Korofina
Finished
۲۲:۰۰
Afrique Football Elite
۱
۱
US Bougouba
Finished
۲۰:۰۰
Black Stars
۱
۱
FC Binga
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Mineiro 2
Valeriodoce EC
۰
۰
Betim FC
Finished
۲۱:۳۰
Morocco
Coupe du Trone
Olympique Dcheira
۱
۲
FAR Rabat
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Khouribga
۰
۱
MCO Mouloudia Oujda
Finished
۲۲:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۲
۲
Slask Wroclaw II
Finished
۱۹:۳۰
Sleza Wroclaw
۳
۰
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
MKP Carina Gubin
۱
۱
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
Rakow II Czestochowa
۱
۲
Gornik Polkowice
Finished
۱۷:۳۰
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۴
۲
Gornik Zabrze II
Finished
۱۸:۳۰
Lechia Zielona Gora
۲
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۲
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۹:۰۰
KTS-K Luzino
۰
۰
Pogon Szczecin II
Finished
۱۸:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۰
۳
Blekitni Stargard
Finished
۱۸:۳۰
Elana Torun
۳
۱
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۸:۳۰
Gedania Gdansk
۰
۳
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۹:۰۰
Sokol Kleczew
۱
۲
Flota Swinoujscie
Finished
۱۸:۳۰
Vineta Wolin
۱
۱
Zawisza Bydgoszcz
Cancelled
۱۹:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۱
۲
CD Espuce (W)
Finished
۱۸:۳۰
Macara (W)
۰
۱
Barcelona Guayaquil (W)
Finished
۱۹:۳۰
Club Nanas (W)
۱
۲
Independiente del Valle (W)
Finished
۲۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Star Starachowice
۱
۰
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۸:۳۰
Garbarnia
۱
۱
Avia Swidnik
Finished
۱۸:۳۰
Swidniczanka Swidnik
۰
۱
Wisloka Debica
Cancelled
۱۸:۳۰
Karpaty Krosno
۰
۲
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۸:۳۰
NKP Podhale
۱
۰
Wieczysta Krakow
Finished
۱۷:۳۰
Azerbaijan
1. Liqa
Karvan Yevlakh
۱
۰
Energetik Mingechevir
Cancelled
۱۶:۳۰
Difai Agsu
۱
۱
Moik Baku
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Modrica
۲
۰
FK BSK Banja Luka
Finished
۱۸:۳۰
Kozara
۰
۵
FK Laktasi
Finished
۱۸:۳۰
Velez Nevesinje
۴
۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۸:۳۰
Rudar Prijedor
۵
۰
Omarska
Finished
۱۴:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۲
۱
Radnik Bijeljina
Finished
۱۸:۳۰
FK Slavija Sarajevo
۳
۲
Famos Vojkovici
Finished
۱۸:۳۰
FK Drina Zvornik
۳
۰
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۸:۳۰
FK Borac Kozarska Dubica
۴
۲
FK Leotar Trebinj
Finished
۱۸:۳۰
FK Romanija Pale
۱
۰
Sutjeska Foca
Finished
۱۸:۳۰
Panama
First Division Women
Santa Fe FC (W)
۴
۰
Ciex Sports Academy (W)
Finished
۰۴:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۱
FV Illertissen
Cancelled
۱۹:۰۰
Slovenia
U19 League
NK Brinje Grosuplje U19
۳
۲
FC Koper U19
Finished
۱۹:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۱
۰
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
FC Telavi
۱
۱
Kolkheti Poti
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kolmonen
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۰
LJS
Finished
۲۰:۳۰
Narpes Kraft II
۰
۲
FC Ylivieska
Finished
۱۹:۳۰
EIF/Akademi
۲
۱
NuPS
Finished
۱۹:۳۰
FC Kirkkonummi
۰
۳
EPS Reservi
Finished
۲۰:۰۰
SavU (MP II)
۹
۰
FC LaPa
Finished
۱۹:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۴
۳
Orlando City II
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Madla
۱
۵
Vidar
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Tatran Vsechovice
۲
۲
FC Strani
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Amateur Cup
ASKO Koettmannsdorf
۳
۲
SV Dellach/Gail
Finished
۱۹:۱۵
SV Kuchl
۱
۲
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۲۰:۱۵
Croatia
3. NL
NK Maksimir
۳
۱
NK Dinamo Odra
Finished
۱۹:۱۵
Australia
Northern NSW Premier League Women
Newcastle Olympic (W)
۴
۰
New Lambton FC (W)
Finished
۱۱:۴۵
Germany
Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
۰
۱
SV Fortuna Magdeburg
Finished
۲۰:۰۰
1. FC Mühlhausen 1927
۰
۶
FC Zuzenhausen
Finished
۲۱:۰۰
Sierra Leone
Premier League
Mighty Blackpool
۰
۱
Bo Rangers FC
Finished
۲۰:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group H
CA River Plate
۲
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
Gambia
GFA 1st Division
Brikama United FC
۱
۲
Fortune
Finished
۲۰:۰۰
Banjul United
۰
۲
Greater Tomorrow FC
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
U19 League
FK Zemun U19
۱
۵
FK Mladost Lucani U19
Cancelled
۱۴:۳۰
Cukaricki U19
۲
۲
FK Brodarac U19
Finished
۱۲:۳۰
Graficar Beograd U19
۳
۱
FK Jedinstvo Ub U19
Cancelled
۱۴:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۳
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
۴
۲
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۰
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
El Salvador
Reserves League
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۲
۳
CD FAS Reserves
Cancelled
۲۰:۳۰
CD Aguila Reserves
۲
۱
Alianza San Salvador Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۱
۳
Kickers Emden
Finished
۲۰:۳۰
Eintracht Celle
۴
۲
Rotenburger
Finished
۲۱:۰۰
France
Ligue 1
Stade de Reims
۱
۰
Olympique Marseille
Finished
۲۲:۳۰
OGC Nice
۱
۲
Paris Saint-Germain FC
Finished
۲۲:۳۰
Israel
Liga Alef North
Sport Club Tira
۲
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۲۰:۳۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۱
۰
Hapoel Kiryat Yam
Finished
۲۱:۰۰
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۳
۰
Skallagrimur
Cancelled
۲۲:۴۵
Czech Republic
1. Liga - Championship Round
SK Slavia Praha
۳
۰
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۱:۰۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۲
۱
Tuv Buganuud
Finished
۱۱:۴۵
Bavarians FC
۱
۸
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
Gambia
Division 2
RS Tallinding FC
۱
۰
Hawks FC
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Monchengladbach U19
۲
۶
TSG Hoffenheim U19
Finished
۲۰:۰۰
Ghana
Premier League
Dreams FC
۲
۱
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Qatar
U21 League
Al Markhiya U21
۴
۱
Al-Ahli Doha U21
Finished
۱۹:۱۵
Al-Sadd SC U21
۲
۴
Al-Shamal U21
Finished
۱۹:۱۵
Umm Salal U21
۲
۰
Al Duhail U21
Finished
۱۹:۱۵
Portugal
U19 League
Nacional Madeira U19
۲
۱
Alcanenense U19
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Ipojuca U20
۰
۱
Atletico Torres PE U20
Finished
۲۲:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
KS Flamurtari Vlore
۰
۰
Apolonia Fier
Finished
۱۷:۳۰
Austria
2. Landesliga
SV Kumberg
۵
۱
SV Baumit Peggau
Cancelled
۲۰:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Bourj
۱
۱
Al Safa
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
Union Schafhausen
۰
۲
Hennef 05
Finished
۲۰:۴۵
South America
Copa Sudamericana Group E
Sportivo Ameliano
۱
۰
Rayo Zuliano
Finished
۰۳:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Neftchi Kochkor
۲
۰
FC Alga
Finished
۱۵:۰۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Chatel St Denis
۰
۱
FC Plan Les Ouates
Finished
۲۱:۴۵
Romania
Romanian Cup Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۴
۲
Gloria Bistrita (W)
Finished
۱۳:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۷
۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Landesliga
TSV Bardowick
۰
۲
TuS Neetze
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Cup Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۲
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
KNVB Beker Cup Women
FC Twente 1965 (W)
۳
۰
Fortuna Sittard (W)
Finished
۲۱:۰۰
Ajax Amsterdam (W)
۱
۲
PSV Eindhoven (W)
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
Hungary Cup
Paksi FC
۲
۰
Ferencvarosi TC
Finished
۲۱:۰۰
Romania
Romanian Cup
CS Corvinul Hunedoara
۳
۲
Otelul Galati
Finished
۲۱:۰۰
Costa Rica
Primera Division Women
Municipal Pococi (W)
۱
۲
Puerto Viejo FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۳
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Karvina U19
۱
۲
Banik Ostrava U19
Finished
۱۴:۳۰
Poland
IV Liga
Rozwoj Katowice
۱
۰
MKS Myszkow
Finished
۲۰:۳۰
Hong Kong
Premier League
Kitchee
۰
۱
Hong Kong Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Indonesia
Liga 3
Kartanegara FC
۰
۰
Persikasi Kabupaten Bekasi
Finished
۱۱:۳۰
Persikota Tangerang
۰
۰
Tornado FC
Finished
۱۲:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CSD Central Ballester
۰
۰
Club Lujan
Finished
۲۲:۰۰
Colombia
Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۰
Alianza FC (W)
Finished
۲۳:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۳
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Coppa Italia
Atalanta Bergamo
۰
۱
Juventus FC
Finished
۲۲:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Changnyeong FC (W)
۲
۲
Suwon (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sejong Sportstoto (W)
۲
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۰۸:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۰
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۱
۱
Seoul City (W)
Finished
۰۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Apollon Chania Kissamikos
۶
۲
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Kalamata
۰
۰
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Gadaffi
۳
۲
Express FC
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
Irtysh Omsk
۱
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۱
۲
FK Kaluga
Finished
۱۷:۳۰
Avangard Kursk
۲
۰
Torpedo Miass
Finished
۱۸:۳۰
Himik Dzerzhinsk
۲
۳
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۸:۳۰
Spartak Kostroma
۱
۱
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۹:۰۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
FC Ufa
۲
۱
Murom
Finished
۱۶:۳۰
FC Chelyabinsk
۱
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۷:۰۰
Veles Moscow
۲
۱
Rodina Moscow II
Finished
۱۸:۳۰
FC Chayka
۱
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۹:۳۰
Rotor Volgograd
۰
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۹:۳۰
Niger
Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Zumunta AC
Abandoned
۱۹:۰۰
Lithuania
II Lyga
Suduva Marijampole II
-
-
Fortuna Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۰
۰
FK Dembava
Cancelled
۲۰:۰۰