0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
NBA
Boston Celtics
۱۱۳
۹۸
Cleveland Cavaliers
Finished
۰۲:۳۰
Oklahoma City Thunder
۹۲
۱۰۴
Dallas Mavericks
Finished
۰۵:۰۰
Italy
Serie A
Orsi Derthona Basket Tortona
۹۱
۸۱
Virtus Pallacanestro Bologna
Finished
۲۲:۱۵
Pallacanestro Reggiana
۷۸
۶۶
Umana Reyer Venezia
Finished
۲۱:۳۰
New Zealand
NBL
Otago Nuggets
۷۸
۸۷
Auckland Tuatara
Finished
۱۱:۰۰
Spain
ACB
Unicaja Malaga
۸۷
۷۹
La Bruixa Basquet Manresa
Finished
۲۲:۰۰
Iraq
IBL
Al-Karkh SC
۸۱
۸۳
Al Difaa Aljawie
Cancelled
۱۸:۳۰
World
BSKT Cup
Sharks
۷۰
۶۸
Tigers
Finished
۱۰:۱۵
Tigers
۶۵
۷۹
Alligators
Finished
۱۳:۳۰
Alligators
۸۲
۸۳
Lions
Finished
۱۱:۴۵
Lions
۷۸
۵۶
Sharks
Finished
۰۸:۳۰
Philippines
MPBL
Zamboanga Family`s Brand Sardines Valientes
۷۷
۶۲
Allstar Bacolod Bingo Plus
Finished
۱۳:۳۰
Quezon Huskers
۸۱
۷۵
Paranaque Patriots
Finished
۱۵:۳۰
Caloocan Batang Kankaloo
۶۴
۳۸
Marikina Shoemasters
Finished
۱۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Keflavik (W)
۹۴
۹۱
U.M.F. Njardvik (W)
Finished
۲۳:۴۵
Colombia
Liga Profesional
Bucaros de Bucaramanga
۹۴
۷۹
Carribean Storm Islands
Cancelled
۰۶:۱۰
Titanes de Barranquilla
۹۱
۷۲
Toros del Valle
Finished
۰۴:۱۰
France
Pro A
JL Bourg Basket
۹۲
۸۲
JSF Nanterre
Finished
۲۱:۳۰
ASVEL Lyon Villeurbanne
۹۱
۷۵
Saint-Quentin BB
Finished
۲۱:۳۰
AS Monaco
۸۵
۷۸
ESSM Le Portel
Finished
۲۱:۰۰
Turkey
TBL
Final Genclik
۷۴
۶۲
Sigortam.Net ITU
Finished
۱۷:۳۰
Russia
VTB United League
BC Zenit Saint Petersburg
۷۳
۹۹
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Unics Kazan
۸۱
۷۸
Lokomotiv Kuban
Finished
۲۰:۰۰
Malaysia
MPL D-League U20
Johor Southern Tigers Red U20
۹۲
۶۸
Kee Ming Holdings BC U20
Finished
۱۳:۳۰
NS Matrix Deers U20
۵۲
۷۷
MBC Kirin U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
La Liga Federal
Club Pinocho
۶۶
۶۰
Pedro Echague
Finished
۰۳:۰۰
Vecinal de Munro
۷۲
۸۰
Club Sportivo Pilar
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Caza Y Pesca
۷۵
۴۶
Institución Sarmiento
Finished
۰۴:۰۰
Club Sportivo Escobar
۸۶
۹۰
Club Italiano BA
Finished
۰۳:۳۰
River Plate
۸۴
۶۳
All Boys de Floresta
Finished
۰۲:۳۰
Club El Talar Basket
۷۸
۶۵
GEV Parque
Finished
۰۲:۳۰
Saudi Arabia
Premier League
Al Hilal
۸۷
۷۹
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۷:۳۰
Al Nasr Riyadh
۹۸
۱۰۳
Al Ittihad Jeddah
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
LBL
VEF Riga
۶۴
۷۰
Rigas Zelli
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
CIBACOPA
Venados de Mazatlan
۷۱
۸۶
Pioneros de Los Mochis
Finished
۰۶:۴۵
Halcones De Ciudad Obregon
۱۰۳
۱۱۶
Angeles CD Mexico
Finished
۰۶:۴۵
Caballeros de Culiacan
۷۲
۹۴
Rayos de Hermosillo
Finished
۰۶:۴۵
Zonkeys de Tijuana
۸۹
۷۴
Frayles de Guasave
Finished
۰۶:۱۵
Turkey
TBSL
Fenerbahce
۱۰۲
۷۲
Socar Petkimspor
Finished
۱۸:۳۰
Besiktas JK Istanbul
۹۲
۷۴
Manisa Buyuksehir Belediye
Finished
۲۱:۰۰
Israel
Israel Cup
Hapoel Jerusalem
۸۵
۷۲
Maccabi Tel Aviv
Finished
۲۱:۳۰
Greece
A1 League
Panathinaikos Athens
۸۴
۶۶
PAOK Thessaloniki
Finished
۲۰:۴۵
Portugal
Championship Women
Car Jamor (W)
۴۳
۵۵
Alges (W)
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
LNB
Ferro Carril Oeste
۹۱
۷۹
Indepediente Oliva
Finished
۰۲:۳۰
France
Pro B
JA Vichy-Clermont
۸۵
۷۱
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
Finished
۲۲:۰۰
Boulazac Basket Dordogne
۷۰
۵۹
Champagne Basket Chalons-Reims
Finished
۲۱:۳۰
Stade Rochelais Rupella
۶۸
۵۴
ASA Gries-Souffel
Finished
۲۱:۳۰
Germany
BBL
MHP Riesen Ludwigsburg
۹۱
۷۸
Hamburg Towers
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro U19
BRB/Brasilia U19
۳۲
۵۵
Vitaliza/Nosso U19
Finished
۲۲:۳۰
Israel
Liga Leumit
Elitzur Netanya
۸۶
۷۲
Ironi Nahariya
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
A1 League
Dinamo Zagreb
۶۷
۷۸
KK Zadar
Finished
۲۱:۳۰
Venezuela
Superliga
Centauros de Portuguesa
۷۲
۷۳
Gaiteros Del Zulia
Finished
۰۲:۳۰
Frontinos
۷۲
۵۹
Toros de Aragua
Finished
۰۲:۰۰
Trotamundos De Carabobo
۸۰
۷۳
Spartans Distrito Capital
Finished
۰۲:۳۰
United States
WNBA
Dallas Wings (W)
۸۷
۷۹
Chicago Sky (W)
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Sparks (W)
۸۱
۹۲
Atlanta Dream (W)
Finished
۰۵:۳۰
Tunisia
National A
ES Sahel
۹۴
۷۳
Ezzahra Sport
Finished
۲۰:۳۰
JS Menazah
۶۴
۵۰
US Ansar
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Basketligaen
Aarhus Bakken Bears
۸۸
۸۳
Team Fog Naestved
Finished
۲۰:۴۵
Bolivia
Libobasquet
Universitario de Sucre
۷۲
۸۸
Leones de Potosi
Finished
۰۴:۰۰
La Salle De Tarija
۹۳
۶۳
Basquetbol La Paz
Finished
۰۲:۳۰
Europe
ABA League 2
Spartak Subotica
۸۰
۷۴
Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
Trepca
۸۵
۷۸
Golden Eagle Ylli
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Svenska Basketligan
Boras Basket
۷۴
۹۶
Norrkoping Dolphins
Finished
۲۰:۳۴
Germany
Pro A
Phoenix Hagen
۷۰
۸۲
Karlsruhe Lions
Finished
۲۱:۰۰
El Salvador
Liga Mayor
AD Isidro Metapan
۸۴
۷۲
Santa Tecla
Finished
۰۴:۴۵
San Salvador BC
۸۰
۷۱
BC Chalchuapa United
Finished
۰۴:۴۵
San Salvador BC
۸۰
۷۱
A.Lobos BKB
Finished
۰۴:۴۵
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Mets de Guaynabo
۱۰۸
۱۱۲
Criollos de Caguas
Finished
۰۳:۳۰
Vaqueros de Bayamon
۹۰
۸۰
Osos de Manati
Finished
۰۳:۳۰
Italy
Serie A2 Women
San Giovanni Valdarno (W)
۶۵
۵۱
ASD Basket Costa (W)
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
NBL
Sluneta Usti nad Labem
۹۳
۷۷
BK Decin
Finished
۱۹:۳۰
World
Olympic Qualifying 3x3 Women
Hungary 3x3 (W)
۲۱
۱۶
Israel 3x3 (W)
Finished
۲۰:۵۰
Netherlands 3x3 (W)
۱۳
۹
Italy 3x3 (W)
Finished
۲۱:۱۵
Hungary 3x3 (W)
۱۳
۱۱
Netherlands 3x3 (W)
Finished
۲۳:۰۵
Canada 3x3 (W)
۲۱
۱۱
Chile 3x3 (W)
Finished
۱۷:۱۰
Lithuania 3x3 (W)
۲۱
۱۹
Czech Republic 3x3 (W)
Finished
۱۷:۳۵
Chile 3x3 (W)
۱۹
۲۱
Czech Republic 3x3 (W)
Finished
۱۹:۰۰
Canada 3x3 (W)
۱۹
۱۶
Lithuania 3x3 (W)
Finished
۱۹:۲۵
Israel 3x3 (W)
۱۱
۲۱
Italy 3x3 (W)
Finished
۲۲:۴۰
Uruguay
Liga Women
Aguada (W)
۵۸
۵۹
Urunday Universitario (W)
Finished
۰۳:۳۰
Guatemala
LMM
Leones
۶۸
۹۱
Halcones
Finished
۰۵:۱۵
World
Olympic Qualifying 3x3
Lithuania 3x3
۲۱
۱۸
Switzerland 3x3
Finished
۲۲:۱۵
Spain 3x3
۱۴
۱۸
Canada 3x3
Finished
۱۶:۲۰
France 3x3
۲۱
۱۳
Egypt 3x3
Finished
۱۶:۴۵
Egypt 3x3
۲۱
۱۸
Canada 3x3
Finished
۱۸:۱۰
France 3x3
۱۸
۲۰
Spain 3x3
Finished
۱۸:۳۵
Lithuania 3x3
۲۱
۱۳
Madagascar 3x3
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland 3x3
۱۹
۱۸
Germany 3x3
Finished
۲۰:۲۵
Madagascar 3x3
۱۶
۱۷
Germany 3x3
Finished
۲۱:۵۰
Brazil
Campeonato Brasileiro Women U20
Instituto Base U20 (W)
۲۰
۴۴
Sao Jose Desportivo U20 (W)
Finished
۰۰:۰۰
Russia
Liga Pro 3x3
Dinamo-pro 3x3
۲۱
۱۹
Spartak-pro 3x3
Finished
۰۹:۱۵
Lokomotiv-pro 3x3
۲۱
۹
SKIF-pro 3x3
Finished
۰۹:۴۵
Spartak-pro 3x3
۱۷
۲۱
Lokomotiv-pro 3x3
Cancelled
۱۰:۱۵
SKIF-pro 3x3
۲۱
۱۵
Dinamo-pro 3x3
Finished
۱۰:۴۵
Dinamo-pro 3x3
۲۲
۱۴
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۱۱:۱۵
Spartak-pro 3x3
۲۱
۱۲
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۱:۴۵
Erofey-pro 3x3
۲۱
۱۹
Europa-pro 3x3
Finished
۱۲:۳۰
Zenit-pro 3x3
۲۱
۱۴
Amur-pro 3x3
Finished
۱۳:۰۰
Europa-pro 3x3
۱۶
۲۱
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۳:۳۰
Amur-pro 3x3
۱۴
۲۱
Erofey-pro 3x3
Finished
۱۴:۰۰
Erofey-pro 3x3
۲۲
۲۰
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۴:۳۰
Europa-pro 3x3
۲۱
۱۹
Amur-pro 3x3
Finished
۱۵:۰۰
Kazakhstan
National League Women
Turan (W)
۷۰
۶۲
Aktobe (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon
Division A
Beirut Club
-
-
Homenetmen Ararat
Cancelled
۱۹:۳۰
Greece
Eskana A1
Ikaros Neas Smyrnis AO
۵۵
۷۲
Ionikos Nikaias
Finished
۲۲:۰۰