0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
European Olympic Qualification
Niagol Stoyanov
۴
۱
Daniels Kogans
Finished
۱۶:۵۰
Andreas Levenko
۴
۳
Kas Van Oost
Finished
۱۷:۴۰
Dimitrije Levajac
۳
۴
Naumi Alex
Finished
۱۵:۱۰
Borgar Haug
۳
۴
Gunduz Ibrahim
Cancelled
۱۵:۱۰
Juan Perez
۴
۲
Tamas Lakatos
Finished
۱۳:۳۰
Luka Mladenovic
۴
۳
Marios Yiangou
Cancelled
۱۷:۴۰
Milosz Redzimski
۴
۰
Denislav Kodjabashev
Finished
۱۵:۱۰
Daniel Habesohn
۴
۱
Arturs Reinholds
Finished
۱۳:۳۰
Adam Szudi
۴
۰
Anton Limonov
Finished
۱۴:۲۰
Eduard Ionescu
۴
۰
Benjamin Zijadic
Finished
۱۴:۲۰
Yang Wang
۴
۰
Nikola Mihailovic
Finished
۱۴:۲۰
Samuel Kulczycki
۴
۱
Pavel Sirucek
Finished
۱۴:۲۰
Ioannis Sgouropoulos
۱
۴
Vladislav Ursu
Finished
۱۴:۲۰
Lubomir Jancarik
۴
۰
Loic Stoll
Finished
۱۵:۱۰
Martin Allegro
۴
۱
Petyo Krastev
Finished
۱۵:۱۰
Yaroslav Zhmudenko
۴
۰
Aleksa Gacev
Finished
۱۶:۰۰
Mihai Bobocica
۴
۰
Mattias Mongiusti
Finished
۱۶:۰۰
Paul Drinkhall
۴
۲
Elias Hardmeier
Finished
۱۶:۵۰
Cedric Nuytinck
۴
۳
Abdullah Yigenler
Cancelled
۱۶:۵۰
Panagiotis Gionis
۴
۰
Alexander Gillen
Finished
۱۶:۵۰
Lubomir Pistej
۴
۱
Milo De Boer
Finished
۱۷:۴۰
Europe
European Olympic Women Qualification
Britt Eerland
۴
۳
Sofia Xuan Zhang
Finished
۱۱:۵۰
Maria Xiao Yao
۱
۴
Tin-Tin Ho
Finished
۱۱:۰۰
Maria Yovkova
۴
۲
Kornelija Riliskyte
Finished
۱۲:۴۰
Izabela Lupulesku
۴
۳
Madarasz Dora
Finished
۱۳:۳۰
Tatiana Kukulkova
۴
۲
Sabina Surjan
Finished
۱۱:۰۰
Tanja Helle
۴
۳
Alexandra Chiriacova
Finished
۱۳:۳۰
Sarah De Nutte
۴
۰
Martina Toftaker
Finished
۱۹:۲۰
Georgina Pota
۱
۴
Rachel Moret
Finished
۱۱:۰۰
Margaryta Pesotska
۴
۰
Altinkaya Sibel
Finished
۱۱:۵۰
Hana Matelova
۱
۴
Debora Vivarelli
Finished
۱۲:۴۰
Emina Ceric
۰
۴
Merenco Camelia
Finished
۱۳:۳۰
Giorgia Piccolin
۱
۴
Hana Arapovic
Finished
۱۱:۰۰
Barbora Balazova
۴
۱
Kornelija Riliskyte
Finished
۲۰:۱۰
Debora Vivarelli
۴
۳
Tanja Helle
Finished
۲۱:۰۰
Jieni Shao
۴
۰
Ozge Yilmaz
Finished
۱۱:۰۰
Fu Yu
۴
۰
Sarah De Nutte
Finished
۱۱:۵۰
Sara Tokic
۴
۰
Sabina Musajeva
Finished
۱۱:۵۰
Terpou Elisavet
۴
۰
Aleksandra Jersova
Cancelled
۱۱:۵۰
Barbora Balazova
۴
۲
Solomiya Brateyko
Finished
۱۲:۴۰
Ivana Malobabic
۱
۴
Anna Hursey
Finished
۱۲:۴۰
Marina Donner
۴
۰
Harisa Mesetovic
Finished
۱۲:۴۰
Tin-Tin Ho
۴
۱
Karoline Mischek
Finished
۱۸:۳۰
Rachel Moret
۲
۴
Aikaterini Toliou
Finished
۱۸:۳۰
Hana Arapovic
۴
۲
Ana Tofant
Finished
۱۸:۳۰
Sabina Surjan
۴
۲
Margo Degraef
Finished
۱۸:۳۰
Ozge Yilmaz
۴
۳
Zdena Blaskova
Finished
۱۸:۳۰
Sofia Xuan Zhang
۴
۰
Terpou Elisavet
Finished
۱۹:۲۰
Altinkaya Sibel
۲
۴
Sara Tokic
Finished
۱۹:۲۰
Margaryta Pesotska
۴
۰
Sabina Musajeva
Finished
۱۹:۲۰
Britt Eerland
۴
۰
Aleksandra Jersova
Finished
۱۹:۲۰
Solomiya Brateyko
۴
۰
Maria Yovkova
Finished
۲۰:۱۰
Ivana Malobabic
۴
۰
Harisa Mesetovic
Finished
۲۰:۱۰
Anna Hursey
۴
۰
Marina Donner
Finished
۲۰:۱۰
Hana Matelova
۴
۰
Alexandra Chiriacova
Finished
۲۱:۰۰
Madarasz Dora
۴
۰
Emina Ceric
Finished
۲۱:۰۰
Izabela Lupulesku
۴
۰
Merenco Camelia
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Liga Pro
Ivan Pandur
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۰:۱۵
Maksim Mameka
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۰:۲۰
Nikolay Tarasenkov
۳
۲
Oleg Zyuganov
Finished
۰۰:۰۰
Nikolay Tarasenkov
۱
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۰:۱۵
Ivan Pandur
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Cancelled
۰۱:۴۵
Evgeny Kalashnikov
۳
۲
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۹:۴۵
Andrey Shmakov
۳
۱
Nikita Sukharnikov
Finished
۲۱:۱۵
Oleg Butorin
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۲:۴۵
Valeriy Akulin
۲
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۱۳:۰۰
Igor Mihaylov
۱
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۴۵
Maksim Sorokin
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۱۵
Sergey Martyukhin
۲
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۰۸:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Andrei Khanevskii
Finished
۰۹:۳۰
Timofey Razinkov
۱
۳
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۲:۳۰
Evgeny Glazun
۳
۲
Evgeny Kalashnikov
Finished
۰۸:۴۵
Pavel Semeshin
۲
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۱۰:۱۵
Mikhail Mukhamedzhanov
۲
۳
Anton Sokolov
Finished
۱۶:۱۵
Aleksandr Kruglov
۱
۳
Sergey Kuzmin
Finished
۲۲:۰۰
Oleg Zyuganov
۳
۲
Maksim Mameka
Finished
۰۲:۳۰
Pavel Semeshin
۳
۲
Andrei Molodykh
Finished
۰۸:۱۵
Andrei Khanevskii
۱
۳
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۰۰
Alexander Klavdenkov
۰
۳
Evgeny Kalashnikov
Finished
۱۰:۴۵
Sergey Kuzmin
۳
۰
Mikhail Sverdlov
Finished
۲۰:۳۰
Nikita Sukharnikov
۱
۳
Anton Boev
Finished
۲۰:۴۵
Mikhail Sverdlov
۲
۳
Aleksandr Kruglov
Finished
۲۱:۳۰
Mikhail Gusev
۳
۱
Mikhail Sverdlov
Finished
۲۲:۳۰
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۰:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۰
Maksim Sorokin
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Zyuganov
۰
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۱:۰۰
Evgeny Anisimov
۱
۳
Oleg Popov
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Ignatiev
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Mameka
۲
۳
Evgeny Anisimov
Finished
۰۳:۳۰
Bazilevsky Vitaly
۲
۳
Alexander Klavdenkov
Cancelled
۰۸:۱۵
Igor Blinov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۸:۳۰
Andrei Molodykh
۰
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۱۵
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Evgeny Glazun
Finished
۰۹:۱۵
Yuri Dvornichenko
۰
۳
Eduard Tsvetkov
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Tunitsin
۳
۰
Pavel Semeshin
Finished
۰۹:۴۵
Gennady Karpovkin
۱
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۰۰
Igor Blinov
۳
۱
Andrei Khanevskii
Cancelled
۱۰:۳۰
Alexey Innazarov
۱
۳
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۲۱:۳۰
Igor Kovalev
۳
۱
Andrey Puchinin
Finished
۲۱:۴۵
Mikhail Biserov
۱
۳
Evgeniy Danilov
Finished
۲۲:۰۰
Valeriy Zanev
۳
۰
Mikhail Biserov
Finished
۲۳:۰۰
Nikolay Agapov
۱
۳
Yuri Dvornichenko
Finished
۰۸:۳۰
Andrey Puchinin
۳
۱
Igor Abelmasov
Finished
۲۲:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Igor Kovalev
Finished
۲۲:۴۵
Dmitry Ignatiev
۳
۱
Ivanov Alexander
Finished
۰۱:۱۵
Ivanov Alexander
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Popov
۰
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۳:۰۰
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Ivanov Alexander
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Popov
۳
۲
Oleg Zyuganov
Finished
۰۴:۰۰
Maksim Sorokin
۰
۳
Igor Mihaylov
Cancelled
۰۴:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۴:۱۵
Evgeny Anisimov
۱
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۴:۳۰
Eduard Tsvetkov
۳
۱
Egorov Pavel Evgenevich
Finished
۰۸:۰۰
Egorov Pavel Evgenevich
۳
۲
Nikolay Agapov
Finished
۰۹:۰۰
Eduard Tsvetkov
۳
۲
Nikolay Agapov
Finished
۱۰:۰۰
Bazilevsky Vitaly
۱
۳
Evgeny Glazun
Finished
۱۰:۱۵
Egorov Pavel Evgenevich
۳
۲
Yuri Dvornichenko
Finished
۱۰:۳۰
Andrei Molodykh
۱
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۱
Gennady Karpovkin
Finished
۱۱:۰۰
Armen Pomazkov
۳
۰
Sergei Safronov
Finished
۱۲:۰۰
Konstantin Olshakov
۳
۱
Yuri Gavrilov
Finished
۱۲:۱۵
Yuriy Fedotov
۰
۳
Sergey Maksakov
Finished
۱۲:۴۵
Sergei Safronov
۳
۱
Kozyrev Andrei
Finished
۱۳:۰۰
Yuri Gavrilov
۳
۰
Oleg Butorin
Finished
۱۳:۱۵
Igor Minchenkov
۳
۰
Yuriy Fedotov
Finished
۱۳:۱۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۰
Valeriy Akulin
Finished
۱۳:۳۰
Yaroslav Troyanov
۳
۲
Konstantin Olshakov
Finished
۱۳:۴۵
Armen Pomazkov
۳
۲
Kozyrev Andrei
Finished
۱۴:۰۰
Nikita Lyfenko
۳
۰
Timofey Razinkov
Finished
۱۴:۰۰
Konstantin Olshakov
۲
۳
Oleg Butorin
Finished
۱۴:۱۵
Timofey Razinkov
۳
۱
Valeriy Akulin
Cancelled
۱۴:۳۰
Yuri Gavrilov
۳
۲
Yaroslav Troyanov
Cancelled
۱۴:۴۵
Igor Minchenkov
۰
۳
Sergey Maksakov
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Nikita Lyfenko
Finished
۱۵:۰۰
Andrei Bokov
۲
۳
Kutenkov Dmitry
Finished
۱۶:۱۵
Andrey Yakovlev
۱
۳
Damir Bedretdinov
Cancelled
۱۶:۳۰
Sergey Muslikov
۰
۳
Mikhail Taltykin
Finished
۱۶:۳۰
Savinsky Aleksandr
۲
۳
Murzakmatov Ernist
Finished
۱۶:۴۵
Anton Skoblov
۳
۲
Sergey Kulikov
Finished
۱۷:۰۰
Anton Sokolov
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۷:۱۵
Kutenkov Dmitry
۲
۳
Dmitry Bogatov
Finished
۱۷:۱۵
Damir Bedretdinov
۳
۱
Anton Skoblov
Finished
۱۷:۳۰
Mikhail Taltykin
۳
۰
Andrei Borisov
Finished
۱۷:۳۰
Murzakmatov Ernist
۳
۱
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۷:۴۵
Andrei Borisov
۳
۰
Sergey Muslikov
Finished
۱۸:۰۰
Sergey Kulikov
۳
۰
Andrey Yakovlev
Cancelled
۱۸:۰۰
Mikhail Mukhamedzhanov
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Cancelled
۱۸:۱۵
Andrei Bokov
۰
۳
Dmitry Bogatov
Finished
۱۸:۱۵
Andrey Yakovlev
۳
۲
Anton Skoblov
Finished
۱۸:۳۰
Anton Sokolov
۱
۳
Murzakmatov Ernist
Finished
۱۸:۴۵
Damir Bedretdinov
۰
۳
Sergey Kulikov
Finished
۱۹:۰۰
Aleksandr Kruglov
۳
۱
Mikhail Gusev
Finished
۲۰:۰۰
Andrey Puchinin
۰
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۲۰:۱۵
Igor Mekhasyuk
۳
۲
Andrey Shmakov
Finished
۲۰:۱۵
Evgeniy Danilov
۱
۳
Valeriy Zanev
Finished
۲۰:۳۰
Anatoly Batalov
۱
۳
Alexey Innazarov
Finished
۲۰:۳۰
Igor Abelmasov
۰
۳
Igor Kovalev
Finished
۲۰:۴۵
Mikhail Gusev
۱
۳
Sergey Kuzmin
Finished
۲۱:۰۰
Vadim Georgievich Evlampiev
۱
۳
Artem Chernov
Finished
۲۱:۰۰
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Igor Abelmasov
Finished
۲۱:۱۵
Anton Boev
۳
۰
Igor Mekhasyuk
Finished
۲۱:۴۵
Artem Chernov
۳
۲
Anatoly Batalov
Cancelled
۲۲:۰۰
Igor Mekhasyuk
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۲۲:۱۵
Anatoly Batalov
۳
۱
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۲۲:۳۰
Andrey Shmakov
۳
۰
Anton Boev
Finished
۲۲:۴۵
Alexey Innazarov
۲
۳
Artem Chernov
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
Pro League
Pavel Wawrosz
۳
۱
Petr Vicherek
Finished
۱۷:۳۰
Frantisek Just
۲
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۱:۳۰
Radim Pavelka
۲
۳
Milan Urban
Finished
۲۳:۰۰
Milan Kolar
۲
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۰۰
Marek Holub
۳
۲
Radim Urbaniec
Finished
۰۰:۳۰
Jaroslav Bresky
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۶:۳۴
Jiri Ruzicka
۲
۳
Blazek Jan
Finished
۱۱:۰۰
Vrba Jindrich
۳
۲
Josef Palecek
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۲
Lukas Malek
Finished
۱۴:۳۰
Jiri Hiblbauer
۳
۲
Ludek Pelikan
Finished
۱۷:۳۰
Rotislav Hasmanda
۲
۳
Lukas Krok
Finished
۲۳:۳۰
Gunar Krauter
۳
۱
Vladimir Cermak
Finished
۰۷:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۱۰:۰۰
Dalimil Machander
۳
۲
Lukas Kantor
Finished
۱۱:۳۰
Marek Volny
۳
۱
Vojtech Konvicka
Finished
۱۲:۰۰
Ludek Madle
۳
۰
Jan Varcl Snr
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Martin Huk
Finished
۱۲:۳۰
Martin Zizka
۱
۳
Ondrej Pros
Finished
۱۲:۳۰
Plachy Jiri
۳
۱
Vladimir Havlicek
Finished
۱۳:۳۰
Lukas Malek
۳
۲
Milan Regner
Finished
۱۴:۰۰
Pavel Chvatal
۲
۳
Jan Ruzicka
Finished
۱۴:۰۰
Vitezslav Malina
۳
۱
Jan Ruzicka
Finished
۱۶:۰۰
Radim Jaros
۳
۱
Tomas Pelikan
Finished
۱۸:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Radim Pavelka
Finished
۲۲:۰۰
Lukas Krok
۳
۲
Zdenek Kasinski
Finished
۲۲:۰۰
Jan Przybyla
۳
۲
Richard Macura
Finished
۲۲:۳۰
Vaclav Hruska Snr
۰
۳
Lukas Krok
Finished
۲۲:۳۰
Zdenek Kasinski
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۲۳:۰۰
Zbynek Pagac
۳
۱
Oldrich Vrtal
Finished
۰۱:۰۰
Dalimil Machander
۳
۲
Marek Volny
Finished
۰۹:۳۰
Vaclav Pech
۳
۰
Roman Laznicka
Finished
۰۱:۰۰
Martin Sobisek
۱
۳
Adam Brazda
Cancelled
۰۱:۰۰
Vladimir Cermak
۲
۳
Gunar Krauter
Cancelled
۰۳:۰۰
Frantisek Just
۲
۳
Simon Kadavy
Finished
۰۳:۰۰
Milan Smrcek
۲
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۵:۳۰
Vrba Jindrich
۳
۲
Ludek Madle
Finished
۰۹:۳۰
Lukas Kantor
۳
۲
Vojtech Konvicka
Finished
۱۰:۰۰
Miroslav Patek
۳
۱
Ondrej Pros
Finished
۱۰:۳۰
Ladislav Zatecka
۰
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۲۲:۳۰
Michal Herna
۳
۲
Tomas Ranecky
Finished
۲۳:۰۰
Milan Kolar
۳
۰
Havel Ladislav
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Janata
۰
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Janata
۳
۰
Ondrej Kucirek
Finished
۰۶:۳۰
Vaclav Svoboda
۳
۰
Michal Herna
Finished
۲۲:۰۰
Karel Baros
۳
۱
Daniel Branny
Finished
۲۳:۰۰
Milan Urban
۳
۱
Jaroslav Prokupek
Cancelled
۲۳:۳۰
Vaclav Pech
۳
۰
Jan Kabelka
Finished
۰۰:۰۰
Oldrich Vrtal
۰
۳
Marek Holub
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Ranecky
۳
۱
Vaclav Svoboda
Finished
۲۳:۳۰
Vratislav Petracek
۰
۳
Martin Sobisek
Finished
۰۰:۰۰
Vladimir Cermak
۳
۱
Ondrej Kucirek
Finished
۰۱:۳۰
Gunar Krauter
۳
۰
Milan Smrcek
Finished
۰۲:۰۰
Simon Kadavy
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Bresky
۱
۳
Milan Klement
Finished
۰۲:۳۰
Ondrej Kucirek
۱
۳
Tomas Janata
Finished
۰۲:۳۰
Milan Klement
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Janata
۳
۱
Milan Smrcek
Finished
۰۳:۳۰
Jaroslav Bresky
۱
۳
Simon Kadavy
Finished
۰۴:۰۰
Ondrej Kucirek
۰
۳
Gunar Krauter
Finished
۰۴:۰۰
Jan Sucharda
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۴:۳۰
Milan Smrcek
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۴:۳۰
Simon Kadavy
۰
۳
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Gunar Krauter
۳
۲
Tomas Janata
Finished
۰۵:۰۰
Jan Sucharda
۰
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۰۵:۳۰
Milan Klement
۳
۲
Frantisek Just
Finished
۰۶:۰۰
Milan Klement
۳
۲
Simon Kadavy
Finished
۰۷:۰۰
Blazek Jan
۳
۰
Martin Huk
Finished
۰۹:۳۰
Petr Otruba
۳
۱
Miroslav Patek
Finished
۰۹:۳۰
Josef Palecek
۳
۰
Jan Varcl Snr
Finished
۱۰:۰۰
Ondrej Pros
۳
۱
Martin Zizka
Finished
۱۰:۰۰
Martin Huk
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۰:۳۰
Marek Volny
۲
۳
Lukas Kantor
Finished
۱۰:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Josef Palecek
Finished
۱۰:۳۰
Jan Varcl Snr
۱
۳
Vrba Jindrich
Finished
۱۱:۰۰
Vojtech Konvicka
۰
۳
Dalimil Machander
Finished
۱۱:۰۰
Martin Zizka
۳
۱
Petr Otruba
Finished
۱۱:۰۰
Blazek Jan
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۱:۳۰
Petr Otruba
۳
۰
Ondrej Pros
Finished
۱۱:۳۰
Miroslav Patek
۳
۰
Martin Zizka
Finished
۱۲:۰۰
Marek Volny
۲
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۱۲:۳۰
Vrba Jindrich
۰
۳
Ludek Madle
Finished
۱۳:۰۰
Dalimil Machander
۳
۰
Lukas Kantor
Finished
۱۳:۰۰
Petr Otruba
۳
۱
Miroslav Patek
Finished
۱۳:۰۰
Martin Huk
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۳:۳۰
Milan Bezdicek
۳
۲
Filip Valek
Finished
۱۳:۳۰
Jan Manhal Jnr
۳
۰
Vitezslav Malina
Finished
۱۳:۳۰
Alesh Bayer
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۴:۰۰
Roman Hudeczek
۲
۳
Krenek Tomas
Finished
۱۴:۰۰
Filip Valek
۰
۳
Roman Hudeczek
Finished
۱۴:۳۰
Vitezslav Malina
۰
۳
Pavel Chvatal
Finished
۱۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۱۴:۳۰
Milan Regner
۰
۳
Plachy Jiri
Finished
۱۵:۰۰
Jan Ruzicka
۳
۱
Jan Manhal Jnr
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Ruzicka
۰
۰
Martin Huk
Finished
۱۵:۰۰
Krenek Tomas
۲
۳
Milan Bezdicek
Finished
۱۵:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
Lukas Malek
Finished
۱۵:۳۰
Jan Manhal Jnr
۲
۳
Pavel Chvatal
Finished
۱۵:۳۰
Milan Bezdicek
۳
۲
Roman Hudeczek
Finished
۱۵:۳۰
Martin Huk
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۱۵:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۰
Milan Regner
Finished
۱۶:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۶:۰۰
Filip Valek
۰
۳
Krenek Tomas
Finished
۱۶:۰۰
Roman Hudeczek
۲
۳
Filip Valek
Finished
۱۶:۳۰
Lukas Malek
۳
۱
Milan Regner
Finished
۱۶:۳۰
Milan Bezdicek
۱
۳
Krenek Tomas
Finished
۱۷:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۷:۰۰
Plachy Jiri
۲
۳
Vladimir Havlicek
Finished
۱۷:۰۰
Pavel Chvatal
۲
۳
Jan Ruzicka
Finished
۱۷:۰۷
Marek Fabini
۳
۲
Zdenek Bilek
Finished
۱۷:۳۰
Jan Kanera
۱
۳
Pavel Gireth
Finished
۱۷:۳۰
Martin Biolek
۲
۳
Rene Kowal
Finished
۱۸:۰۰
Koubek Vojtech
۰
۳
Tomas Postelt
Finished
۱۸:۰۰
Turek Tomas
۳
۱
Radek Rose
Finished
۱۸:۰۰
Ludek Pelikan
۱
۳
Radim Jaros
Finished
۱۸:۳۰
Pavel Gireth
۰
۳
Turek Tomas
Finished
۱۸:۳۰
Petr Vicherek
۳
۱
Martin Biolek
Finished
۱۸:۳۰
Zdenek Bilek
۳
۲
Koubek Vojtech
Finished
۱۸:۳۰
Radek Rose
۱
۳
Jan Kanera
Finished
۱۹:۰۰
Tomas Postelt
۳
۲
Marek Fabini
Finished
۱۹:۰۰
Rene Kowal
۳
۲
Pavel Wawrosz
Finished
۱۹:۰۰
Tomas Pelikan
۰
۳
Jiri Hiblbauer
Finished
۱۹:۰۰
Jan Kanera
۳
۱
Turek Tomas
Finished
۱۹:۳۰
Jiri Hiblbauer
۲
۳
Radim Jaros
Finished
۱۹:۳۰
Marek Fabini
۳
۰
Koubek Vojtech
Finished
۱۹:۳۰
Pavel Wawrosz
۳
۱
Martin Biolek
Finished
۱۹:۳۰
Petr Vicherek
۱
۳
Rene Kowal
Finished
۲۰:۰۰
Zdenek Bilek
۳
۲
Tomas Postelt
Finished
۲۰:۰۰
Ludek Pelikan
۰
۳
Tomas Pelikan
Finished
۲۰:۰۰
Pavel Gireth
۳
۰
Radek Rose
Finished
۲۰:۰۰
Pavel Gireth
۳
۰
Radek Rose
Finished
۲۰:۳۰
Turek Tomas
۱
۳
Jan Kanera
Finished
۲۱:۰۰
Marek Fabini
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۲۱:۰۰
Radim Jaros
۲
۳
Jiri Hiblbauer
Finished
۲۱:۰۰
Rene Kowal
۰
۳
Pavel Wawrosz
Finished
۲۱:۰۰
Tomas Ranecky
۱
۳
Jaroslav Svoboda
Finished
۲۱:۳۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Vaclav Hruska Snr
Finished
۲۱:۳۰
Daniel Branny
۲
۳
Jan Przybyla
Finished
۲۱:۳۰
Milan Urban
۳
۲
Ladislav Zatecka
Finished
۲۱:۳۰
Richard Macura
۰
۳
Karel Baros
Finished
۲۲:۰۰
Jaroslav Svoboda
۱
۳
Vaclav Svoboda
Finished
۲۲:۳۰
Daniel Branny
۳
۰
Richard Macura
Finished
۲۳:۳۰
Europe
TT Elite Series
Krystian Kolodziej
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۱۶:۵۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۲۵
Oskar Jadach
۲
۳
Kacper Slawinski
Finished
۲۲:۴۵
Mateusz Burkacki
۳
۲
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۱:۵۰
Krystian Kolodziej
۳
۲
Lukasz Jarocki
Cancelled
۰۱:۵۰
Artur Daniel
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۲:۱۰
Michal Skorski
۱
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۲:۱۵
Mariusz Koczyba
۲
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۰:۱۵
Kacper Slawinski
۳
۲
Jakub Grzegorczyk
Finished
۰۱:۰۵
Mariusz Koczyba
۳
۲
Tomasz Lojtek
Finished
۰۱:۲۵
Seroka Szymon
۳
۲
Mateusz Czernik
Finished
۰۸:۴۵
Krystian Kolodziej
۳
۱
Balcerzak Marcin
Finished
۲۳:۵۰
Aleksander Lilien
۳
۲
Mateusz Zagajewski
Finished
۱۴:۳۵
Marcin Jadczyk
۲
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۶:۲۰
Krystian Kolodziej
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۲۲:۱۵
Zochniak Jakub
۲
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۲۲:۵۰
Michal Skorski
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۷:۳۰
Artur Daniel
۰
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۱:۰۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Daniel Bak
Finished
۱۱:۵۵
Mateusz Czernik
۱
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۶:۱۰
Mateusz Czernik
۳
۰
Miroslav Sklensky
Finished
۱۷:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۸:۴۰
Jaroslaw Rolak
۳
۰
Adam Kasperski
Finished
۲۰:۴۰
Balcerzak Marcin
۱
۳
Miroslav Sklensky
Finished
۲۱:۵۰
Michal Skorski
۳
۰
Kaczmarek Jakub
Finished
۰۵:۰۵
Blazej Szczepanek
۳
۱
Kaczmarek Jakub
Cancelled
۰۷:۰۵
Artur Daniel
۲
۳
Daniel Bak
Finished
۰۹:۰۵
Jiri Martinko
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Daniel Bak
۱
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۳:۰۵
Jaroslaw Rolak
۰
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۲۱:۵۵
Mariusz Koczyba
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۲۳:۰۵
Krystian Kolodziej
۰
۳
Artur Daniel
Finished
۰۰:۳۵
Rudomina Kamil
۰
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۲۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Burkacki
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۰۶:۴۰
Mateusz Burkacki
۳
۰
Blazej Szczepanek
Finished
۰۸:۱۵
Krzysztof Kapik
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۹:۱۰
Balcerzak Marcin
۰
۳
Seroka Szymon
Finished
۲۳:۰۰
Jan Zandecki
۰
۳
Artur Daniel
Finished
۲۳:۲۵
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Oskar Jadach
Finished
۲۳:۳۰
Piotr Strus
۰
۳
Kacper Slawinski
Finished
۲۳:۵۵
Adrian Eliasz
۰
۳
Rudomina Kamil
Finished
۰۱:۱۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Kaczmarek Jakub
Finished
۰۷:۵۵
Piotr Strus
۲
۳
Adam Kasperski
Finished
۲۲:۲۰
Bartosz Kwodawski
۰
۳
Aleksander Lilien
Finished
۲۲:۲۵
Miroslav Sklensky
۳
۰
Artur Daniel
Finished
۲۲:۴۰
Szymon Radlo
۳
۰
Bartosz Kwodawski
Finished
۲۳:۱۰
Lukasz Jarocki
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۰:۱۰
Jakub Wozniak
۳
۰
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۰:۲۵
Michal Skorski
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۰:۴۰
Seroka Szymon
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۰۰
Linek Adam
۲
۳
Adrian Eliasz
Cancelled
۰۲:۰۵
Seroka Szymon
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۳۵
Mateusz Burkacki
۳
۰
Kaczmarek Jakub
Finished
۰۲:۴۰
Jakub Wozniak
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۰۲:۵۰
Michal Skorski
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۳:۰۵
Mateusz Burkacki
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۳:۵۵
Kacper Slawinski
۳
۱
Kaczmarek Jakub
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۲
Blazej Szczepanek
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Burkacki
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Kacper Slawinski
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۵:۵۵
Michal Skorski
۱
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Linek Adam
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۷:۲۹
Adrian Spychala
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۸:۲۰
Zochniak Jakub
۱
۳
Michal Minda
Finished
۰۸:۳۵
Piotr Chodorski
۱
۳
Michal Bankosz
Finished
۰۸:۴۰
Mateusz Zagajewski
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۹:۰۰
Adrian Spychala
۱
۳
Seroka Szymon
Finished
۰۹:۳۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Artur Daniel
Finished
۰۹:۵۵
Karol Wisniewski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۱۰:۰۰
Linek Adam
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۰:۱۰
Marcin Jadczyk
۱
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۰:۲۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Mateusz Czernik
Finished
۱۰:۲۵
Adrian Spychala
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۱:۱۰
Piotr Chodorski
۰
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۱:۳۰
Karol Wisniewski
۳
۰
Mateusz Czernik
Finished
۱۱:۳۵
Seroka Szymon
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۲:۰۰
Artur Daniel
۰
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۲:۲۰
Adrian Spychala
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۱۲:۲۰
Bartosz Kwodawski
۳
۲
Linek Adam
Finished
۱۲:۳۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Mateusz Czernik
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۱۲:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Mateusz Zagajewski
Finished
۱۲:۵۵
Seroka Szymon
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۱۳:۱۰
Aleksander Lilien
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۱۳:۲۰
Artur Daniel
۲
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Damian Korczak
Finished
۱۳:۳۵
Bartosz Kwodawski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۳:۴۵
Jiri Martinko
۳
۲
Michal Bankosz
Finished
۱۳:۵۵
Adrian Spychala
۳
۰
Mateusz Czernik
Finished
۱۳:۵۵
Mateusz Misiak
۳
۰
Linek Adam
Finished
۱۴:۱۰
Piotr Chodorski
۱
۳
Daniel Bak
Finished
۱۴:۱۵
Jan Zandecki
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۱۴:۳۰
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۴:۴۰
Krystian Kolodziej
۳
۱
Miroslav Sklensky
Finished
۱۴:۵۵
Piotr Chodorski
۱
۳
Jiri Martinko
Finished
۱۵:۰۵
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Aleksander Lilien
Finished
۱۵:۲۰
Artur Daniel
۳
۲
Mateusz Czernik
Finished
۱۵:۲۰
Daniel Bak
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۵:۳۰
Jan Zandecki
۳
۱
Krystian Kolodziej
Finished
۱۵:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Piotr Chodorski
Finished
۱۵:۵۵
Bartosz Kwodawski
۲
۳
Mateusz Misiak
Finished
۱۶:۳۰
Artur Daniel
۲
۳
Miroslav Sklensky
Finished
۱۶:۳۵
Jiri Martinko
۰
۰
Daniel Bak
Finished
۱۶:۴۵
Mateusz Zagajewski
۱
۳
Linek Adam
Finished
۱۶:۵۵
Piotr Chodorski
۱
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۷:۰۵
Jan Zandecki
۳
۲
Artur Daniel
Finished
۱۷:۲۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۱۷:۲۰
Mateusz Golebiowski
۲
۳
Daniel Bak
Finished
۱۷:۳۰
Aleksander Lilien
۳
۰
Linek Adam
Finished
۱۷:۴۰
Marcin Jadczyk
۳
۲
Jiri Martinko
Finished
۱۷:۵۵
Bartosz Kwodawski
۱
۳
Mateusz Zagajewski
Finished
۱۸:۰۵
Krystian Kolodziej
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۱۸:۱۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Daniel Bak
Finished
۱۸:۲۰
Jan Zandecki
۳
۰
Mateusz Czernik
Finished
۱۸:۳۰
Miroslav Sklensky
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۱۸:۵۵
Jiri Martinko
۳
۰
Michal Bankosz
Finished
۱۹:۰۵
Krystian Kolodziej
۱
۳
Mateusz Czernik
Finished
۱۹:۲۰
Piotr Chodorski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۹:۳۰
Artur Daniel
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۱۹:۴۵
Daniel Bak
۱
۳
Michal Bankosz
Finished
۱۹:۵۵
Jan Zandecki
۳
۰
Miroslav Sklensky
Finished
۲۰:۰۵
Mateusz Golebiowski
۲
۳
Jiri Martinko
Finished
۲۰:۱۵
Krystian Kolodziej
۰
۳
Artur Daniel
Finished
۲۱:۰۰
Mariusz Koczyba
۳
۱
Kacper Slawinski
Finished
۲۱:۰۵
Jan Zandecki
۳
۰
Seroka Szymon
Finished
۲۱:۲۵
Oskar Jadach
۳
۲
Piotr Strus
Finished
۲۱:۳۰
Turkey
WTT Feeder Cappadocia Women
Hsing-Yin Liu
۲
۳
Anne Uesawa
Finished
۱۳:۱۵
Roy Krittwika
۳
۲
Yu-Jhun Li
Finished
۱۳:۱۵
Zion Lee
۲
۳
Veronika Matiunina
Finished
۱۳:۱۵
Hyowon Suh
۰
۳
Satsuki Odo
Finished
۱۸:۴۵
Camille Lutz
۰
۳
Satsuki Odo
Finished
۱۳:۱۵
Nathalie Marchetti
۰
۳
Manika Batra
Finished
۱۲:۴۰
Honoka Hashimoto
۳
۱
Kim Nayeong
Finished
۱۲:۴۰
Hyowon Suh
۳
۰
Swastika Ghosh
Finished
۱۲:۴۰
Hitomi Sato
۳
۰
Yashaswini Ghorpade
Finished
۱۲:۴۰
Hitomi Sato
۳
۱
Manika Batra
Finished
۱۸:۴۵
Veronika Matiunina
۰
۳
Roy Krittwika
Finished
۱۸:۴۵
Anne Uesawa
۰
۳
Honoka Hashimoto
Finished
۱۸:۴۵
Turkey
WTT Feeder Cappadocia
Filip Zeljko
۳
۲
Joao Geraldo
Finished
۱۳:۵۰
Yi-Hsin Feng
۱
۳
Frane Kojic
Finished
۱۴:۲۵
Yuta Tanaka
۳
۱
Harmeet Desai
Finished
۱۳:۵۰
Cheng-Jui Kao
۳
۱
Fanbo Meng
Finished
۱۳:۵۰
Jaehyun An
۳
۱
Adrien Rassenfosse
Finished
۱۳:۵۰
Cheng-Ting Liao
۱
۳
Chih-Yuan Chuang
Finished
۱۴:۲۵
Hiroto Shinozuka
۳
۰
Piccolin Jordy
Cancelled
۱۴:۲۵
Matteo Mutti
۳
۲
Benedikt Duda
Finished
۱۴:۲۵
Jaehyun An
۳
۰
Filip Zeljko
Finished
۱۹:۲۰
Frane Kojic
۳
۰
Matteo Mutti
Finished
۱۹:۲۰
Cheng-Jui Kao
۲
۳
Yuta Tanaka
Finished
۱۹:۲۰
Hiroto Shinozuka
۳
۱
Chih-Yuan Chuang
Finished
۱۹:۲۰
World
Ping Pong Point
Ivan Gayday
۳
۱
Roiland Dmytro
Finished
۰۹:۴۷
Roiland Dmytro
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۱۰:۴۷
Ivan Gayday
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۰۸:۱۷
Roiland Dmytro
۳
۱
Nikolay Ulyanchich
Finished
۰۸:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۰۹:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۲
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۰:۱۷
Ivan Gayday
۳
۰
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۱:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۰
Roiland Dmytro
Finished
۱۱:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۳
۰
Manko Viktor
Finished
۱۲:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۲
۳
Ivan Gayday
Finished
۱۲:۴۷
Roiland Dmytro
۱
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۳:۴۷
Manko Viktor
۳
۲
Ivan Gayday
Finished
۱۴:۱۷
Volodymyr Andrievskiy
۳
۱
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۵:۱۷
Skorokhod Sergiy
۱
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۵:۴۷
Sergey Osipov
۰
۳
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۶:۱۷
Volodymyr Andrievskiy
۱
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۶:۴۷
Sergey Osipov
۰
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۷:۱۷
Skorokhod Sergiy
۳
۲
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۷:۴۷
Volodymyr Andrievskiy
۰
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۸:۱۷
Sergey Osipov
۲
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۸:۴۷
Volodymyr Kononikhin
۱
۳
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۹:۱۷
Sergey Osipov
۳
۲
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۱۹:۴۷
Volodymyr Kononikhin
۱
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۲۰:۲۷
Goncharov Oleksandr
۳
۰
Sergey Osipov
Finished
۲۰:۵۷
Turkey
WTT Feeder Cappadocia Doubles
Rebetez Y./Vepa C.
۱
۳
Isik H./Yilmaz T.
Finished
۱۲:۰۵
Ghosh A./Pal A.
۰
۳
Feng Y.H./Huang Y.C.
Finished
۱۲:۰۵
Desai H./Shetty S.
۳
۰
Dursun U./Gunduz Z.
Finished
۱۲:۰۵
Dorr E./Bourrassaud F.
۳
۰
Andersen M. B./Helmy M.
Finished
۱۲:۰۵
Isik H./Yilmaz T.
۰
۳
Feng Y.H./Huang Y.C.
Finished
۱۷:۳۵
Dorr E./Bourrassaud F.
۳
۱
Desai H./Shetty S.
Finished
۱۷:۳۵
Czech Republic
TT Star Series
Tomas Tregler
۱
۳
Antonin Gavlas
Finished
۰۰:۰۰
Michal Benes
۲
۳
Thomas Keinath
Finished
۰۰:۳۰
Yannick Vostes
۳
۰
Akito Itagaki
Finished
۰۱:۰۰
Miguel Vilchez
۱
۳
Romain Brard
Finished
۰۹:۳۰
Diego Lillo
۱
۳
Albert Vilardell
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Seibert
۱
۳
David Reitspies
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Konecny
۳
۱
Kilian Tormos
Finished
۱۱:۰۰
Miguel Vilchez
۳
۰
Albert Vilardell
Finished
۱۱:۳۰
Diego Lillo
۰
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Konecny
۳
۱
Romain Brard
Finished
۱۲:۳۰
David Reitspies
۳
۲
Kilian Tormos
Finished
۱۳:۰۰
Miguel Vilchez
۳
۰
Jakub Seibert
Finished
۱۳:۳۰
Tomas Konecny
۰
۳
Albert Vilardell
Finished
۱۴:۰۰
Romain Brard
۳
۱
Kilian Tormos
Finished
۱۴:۳۰
Diego Lillo
۰
۳
David Reitspies
Finished
۱۵:۰۰
Sanchi Francisco
۲
۳
Antonin Gavlas
Finished
۱۷:۳۰
Tomas Tregler
۰
۳
Yannick Vostes
Finished
۱۸:۰۰
Michal Benes
۳
۰
Akito Itagaki
Finished
۱۸:۳۰
Miroslav Horejsi
۳
۱
Thomas Keinath
Finished
۱۹:۰۰
Sanchi Francisco
۲
۳
Yannick Vostes
Finished
۱۹:۳۰
Tomas Tregler
۳
۰
Michal Benes
Finished
۲۰:۰۰
Miroslav Horejsi
۳
۱
Antonin Gavlas
Finished
۲۰:۳۰
Akito Itagaki
۰
۳
Thomas Keinath
Finished
۲۱:۰۰
Sanchi Francisco
۰
۳
Michal Benes
Finished
۲۱:۳۰
Miroslav Horejsi
۳
۰
Yannick Vostes
Finished
۲۲:۰۰
Antonin Gavlas
۱
۳
Thomas Keinath
Finished
۲۲:۳۰
Tomas Tregler
۳
۱
Akito Itagaki
Finished
۲۳:۰۰
World
TT-CUP
Marek Dlask
۲
۳
Vladimir Milata Jr.
Finished
۰۰:۱۰
Franciszek Jastrzebowski
۲
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۰۰:۱۵
Vojtech Sanc
۲
۳
Radek Muller
Finished
۰۰:۲۰
Ales Brandtl
۱
۳
David Bochnak
Finished
۰۰:۲۵
Zwolinski Piotr
۲
۳
Jerzy Pelka
Finished
۰۰:۳۰
Lukas Vich
۳
۰
Jakub Mach
Finished
۰۰:۴۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
Filip Nemec
Finished
۰۰:۵۵
Radek Muller
۳
۰
Vojtech Sanc
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Milata Jr.
۳
۱
Marek Dlask
Finished
۰۱:۱۰
Martin Boltik
۳
۲
Petr Priscak
Finished
۰۱:۳۰
Lukas Vich
۳
۰
Jakub Mach
Finished
۰۱:۴۰
Seweryn Nagorzanski
۳
۱
Zwolinski Piotr
Finished
۰۱:۴۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Ales Brandtl
Finished
۰۱:۵۵
Jerzy Pelka
۲
۳
Karol Guzy
Finished
۰۲:۱۰
Filip Nemec
۳
۰
David Bochnak
Finished
۰۲:۲۵
Morawski Piotr
۳
۲
Zoladek Dariusz
Finished
۰۲:۳۰
Shawn Chen
۲
۳
Abhishek Dhawan
Cancelled
۰۲:۳۵
Mleczko Mateusz
۳
۲
Adrian Cich
Finished
۰۳:۰۰
Cezary Krawczyk
۰
۳
Zoladek Dariusz
Finished
۰۳:۳۰
Bhavesh Shah
۱
۳
Shawn Chen
Finished
۰۳:۳۵
Morawski Piotr
۰
۳
Mleczko Mateusz
Finished
۰۴:۰۰
Cezary Krawczyk
۳
۰
Adrian Cich
Finished
۰۴:۳۰
Abhishek Dhawan
۱
۳
Bhavesh Shah
Finished
۰۴:۳۵
Mleczko Mateusz
۳
۱
Zoladek Dariusz
Finished
۰۵:۰۰
Cezary Krawczyk
۰
۳
Mleczko Mateusz
Finished
۰۵:۳۰
Shawn Chen
۲
۳
Bhavesh Shah
Finished
۰۵:۴۵
Morawski Piotr
۳
۰
Adrian Cich
Cancelled
۰۶:۰۰
Cezary Krawczyk
۱
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۶:۳۰
Adrian Cich
۳
۰
Zoladek Dariusz
Finished
۰۷:۰۰
Zoladek Dariusz
۳
۲
Adrian Cich
Finished
۰۷:۴۵
Mleczko Mateusz
۳
۱
Morawski Piotr
Finished
۰۸:۰۰
Dawid Stapor
۱
۳
Filip Kociuba
Finished
۰۸:۳۰
Sylwester Wloszek
۰
۳
Adam Gdula
Finished
۰۹:۰۰
Maciej Kolek
۳
۲
Michal Lysakowski
Finished
۰۹:۳۰
Dawid Pelczar
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۰۹:۳۵
Sanchez Juan A
۳
۲
Juan Cayuela
Cancelled
۰۹:۴۰
Jakub Rolik
۳
۲
Leska Vojtech
Finished
۰۹:۵۰
Dawid Stapor
۲
۳
Adam Gdula
Finished
۱۰:۰۰
Karol Sulkowski
۳
۰
Stapor Rafal
Finished
۱۰:۰۵
Martin Novak
۳
۲
Jan Hruska
Finished
۱۰:۲۰
Adam Kosacky
۳
۲
Adam Rek
Finished
۱۰:۲۵
Michal Lysakowski
۱
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۰:۳۰
Mateusz Malik
۳
۰
Bartlomiej Molka
Finished
۱۰:۳۵
Juan Lara
۳
۲
Juan Cayuela
Finished
۱۰:۴۰
Jakub Rolik
۳
۱
Jan Hruska
Finished
۱۰:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۰:۵۵
Sylwester Wloszek
۰
۳
Maciej Kolek
Cancelled
۱۱:۰۰
Dawid Pelczar
۳
۲
Karol Sulkowski
Finished
۱۱:۰۵
Leska Vojtech
۳
۰
Martin Novak
Finished
۱۱:۲۰
Adam Kosacky
۳
۱
Martin Dolezal
Finished
۱۱:۲۵
Dawid Stapor
۲
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۱:۳۰
Mateusz Malik
۳
۲
Stapor Rafal
Finished
۱۱:۳۵
Juan Lara
۳
۲
Gonzalo Rodriguez
Finished
۱۱:۴۰
Jakub Rolik
۰
۳
Martin Novak
Finished
۱۱:۵۰
Adam Rek
۳
۰
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۱:۵۵
Maciej Kolek
۳
۰
Adam Gdula
Finished
۱۲:۰۰
Karol Sulkowski
۳
۲
Bartlomiej Molka
Finished
۱۲:۰۵
Jan Hruska
۲
۳
Leska Vojtech
Cancelled
۱۲:۲۰
Adam Kosacky
۱
۳
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۲:۲۵
Sylwester Wloszek
۱
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۲:۳۰
Mateusz Malik
۳
۲
Karol Sulkowski
Finished
۱۲:۳۵
Martin Dolezal
۰
۳
Adam Rek
Cancelled
۱۲:۵۵
Jakub Rolik
۰
۳
Jan Hruska
Finished
۱۳:۰۰
Dawid Stapor
۲
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۳:۰۰
Dawid Pelczar
۰
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۳:۰۵
Sanchez Juan A
۱
۳
Gonzalo Rodriguez
Finished
۱۳:۱۰
Martin Dolezal
۱
۳
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۳:۲۵
Leska Vojtech
۳
۲
Martin Novak
Finished
۱۳:۳۰
Sylwester Wloszek
۱
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۳:۳۰
Mateusz Malik
۰
۳
Dawid Pelczar
Finished
۱۳:۳۵
Juan Lara
۱
۳
Sanchez Juan A
Finished
۱۳:۴۰
Martin Pakk
۱
۳
Dmitri Famin
Finished
۱۳:۴۵
Ales Brandtl
۲
۳
Filip Nemec
Finished
۱۳:۵۰
Adam Kosacky
۳
۱
Adam Rek
Finished
۱۳:۵۵
Adam Gdula
۲
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۴:۰۰
Stapor Rafal
۳
۲
Bartlomiej Molka
Cancelled
۱۴:۰۵
Gonzalo Rodriguez
۰
۳
Juan Cayuela
Cancelled
۱۴:۱۰
Arvi Tammoja
۳
۲
Johannes Kant
Cancelled
۱۴:۱۵
Vaclav Nadvornik
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۴:۲۰
Ruzicka Josef
۲
۳
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۴:۲۵
Dawid Stapor
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۱۴:۳۰
Sanchez Juan A
۳
۱
Juan Cayuela
Finished
۱۴:۴۰
Karol Sulkowski
۱
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۴:۴۵
Martin Pakk
۰
۳
Johannes Kant
Finished
۱۴:۴۵
Ales Brandtl
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۱۴:۵۰
Martin Dolezal
۰
۳
Adam Rek
Finished
۱۴:۵۵
Maciej Kolek
۱
۳
Filip Kociuba
Finished
۱۵:۰۰
Dawid Pelczar
۳
۰
Mateusz Malik
Finished
۱۵:۱۵
Dmitri Famin
۲
۳
Arvi Tammoja
Finished
۱۵:۱۵
Filip Nemec
۳
۰
Vaclav Nadvornik
Finished
۱۵:۲۰
Ruzicka Josef
۱
۳
Adam Rek
Finished
۱۵:۲۵
Michal Lysakowski
۲
۳
Adam Gdula
Finished
۱۵:۳۰
Franciszek Jastrzebowski
۱
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۵:۳۵
Martin Pakk
۲
۳
Arvi Tammoja
Finished
۱۵:۴۵
Ales Brandtl
۳
۱
Vaclav Nadvornik
Finished
۱۵:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۵:۵۵
Tomasz Witkowski
۳
۰
Jakub Caban
Finished
۱۶:۰۵
Johannes Kant
۰
۳
Dmitri Famin
Finished
۱۶:۱۵
Ondrej Fiklik
۰
۳
Filip Nemec
Finished
۱۶:۲۰
Dawid Stapor
۳
۱
Sylwester Wloszek
Finished
۱۶:۲۰
Ruzicka Josef
۱
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۶:۲۵
Franciszek Jastrzebowski
۳
۰
Jakub Caban
Finished
۱۶:۳۵
Johannes Kant
۰
۳
Martin Pakk
Finished
۱۶:۵۰
Adam Gdula
۳
۲
Michal Lysakowski
Finished
۱۶:۵۰
Vaclav Nadvornik
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۶:۵۵
Adam Rek
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۶:۵۵
Gracjan Rokita
۳
۰
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۷:۰۵
Arvi Tammoja
۲
۳
Dmitri Famin
Finished
۱۷:۲۰
Filip Kociuba
۳
۲
Maciej Kolek
Finished
۱۷:۲۰
Filip Nemec
۲
۳
Ales Brandtl
Finished
۱۷:۲۵
Hejda Vaclav Jr.
۲
۳
Ruzicka Josef
Cancelled
۱۷:۳۰
Tomasz Stachera
۳
۲
Gracjan Rokita
Finished
۱۷:۳۵
Jerzy Pelka
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۱۷:۴۰
Martin Ivan
۳
۰
Javier Benito
Finished
۱۷:۴۰
Gustav Lomsky
۱
۳
Stanislav Jansa
Finished
۱۷:۵۰
Adam Rek
۳
۰
Martin Dolezal
Finished
۱۸:۰۰
Gola Blazej
۳
۲
Jakub Nowak
Finished
۱۸:۰۰
Tomasz Witkowski
۱
۳
Tomasz Stachera
Finished
۱۸:۰۵
Eduardo Gonzales
۳
۲
Miguel Chamorro
Cancelled
۱۸:۱۰
Adam Kral
۳
۲
Zbynek Vyskocil
Finished
۱۸:۱۰
Pavel Vilhelm
۳
۲
Radek Zeman
Finished
۱۸:۲۰
Cerveny Tomas
۳
۱
Jan Zajicek
Finished
۱۸:۲۵
Jerzy Pelka
۱
۳
Jakub Nowak
Finished
۱۸:۳۰
Franciszek Jastrzebowski
۳
۱
Gracjan Rokita
Cancelled
۱۸:۳۵
Sancho Libre
۳
۱
Javier Benito
Finished
۱۸:۴۰
Michal Cesak
۳
۲
Martin Vodnansky
Finished
۱۸:۴۰
Gustav Lomsky
۱
۳
Radek Zeman
Finished
۱۸:۵۰
Jachym Zacharda
۲
۳
Ezr Vaclav
Finished
۱۸:۵۵
Andrzej Krezel
۲
۳
Marek Chybinski
Finished
۱۹:۰۰
Tomasz Stachera
۳
۰
Jakub Caban
Finished
۱۹:۰۵
Martin Ivan
۳
۰
Eduardo Gonzales
Cancelled
۱۹:۱۰
Adam Kral
۳
۱
Martin Vodnansky
Finished
۱۹:۱۰
Stanislav Jansa
۲
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۹:۲۰
Cerveny Tomas
۳
۲
Ezr Vaclav
Finished
۱۹:۲۵
Ucinski Rafal
۳
۲
Andrzej Krezel
Finished
۱۹:۳۰
Sancho Libre
۱
۳
Miguel Chamorro
Finished
۱۹:۴۰
Zbynek Vyskocil
۲
۳
Michal Cesak
Finished
۱۹:۴۰
Gustav Lomsky
۲
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۹:۵۰
Jan Zajicek
۳
۰
Jachym Zacharda
Finished
۱۹:۵۵
Gola Blazej
۱
۳
Ucinski Rafal
Finished
۲۰:۰۰
Franciszek Jastrzebowski
۱
۳
Tomasz Stachera
Finished
۲۰:۰۵
Adam Kral
۱
۳
Michal Cesak
Finished
۲۰:۱۰
Eduardo Gonzales
۰
۳
Javier Benito
Finished
۲۰:۱۰
Radek Zeman
۲
۳
Stanislav Jansa
Finished
۲۰:۲۰
Cerveny Tomas
۳
۱
Jachym Zacharda
Finished
۲۰:۲۵
Jerzy Pelka
۱
۳
Andrzej Krezel
Finished
۲۰:۳۰
Tomasz Witkowski
۳
۰
Gracjan Rokita
Finished
۲۰:۳۵
Sancho Libre
۳
۰
Eduardo Gonzales
Finished
۲۰:۴۰
Martin Vodnansky
۳
۲
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۰:۴۰
Ezr Vaclav
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۲۰:۵۵
Ucinski Rafal
۳
۲
Jakub Nowak
Cancelled
۲۱:۰۰
Radek Zeman
۳
۰
Gustav Lomsky
Finished
۲۱:۰۰
Martin Ivan
۲
۳
Miguel Chamorro
Finished
۲۱:۱۰
Martin Vodnansky
۳
۰
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۱:۲۰
Pavel Vilhelm
۰
۳
Stanislav Jansa
Finished
۲۱:۳۰
Gola Blazej
۳
۰
Marek Chybinski
Finished
۲۱:۳۰
Ezr Vaclav
۳
۰
Jachym Zacharda
Finished
۲۱:۳۵
Franciszek Jastrzebowski
۳
۲
Tomasz Witkowski
Cancelled
۲۱:۳۵
Sancho Libre
۳
۱
Martin Ivan
Cancelled
۲۱:۴۰
Martin Hargas
۱
۳
Daniel Vojna
Finished
۲۱:۵۰
Michal Cesak
۱
۳
Adam Kral
Finished
۲۱:۵۰
Jerzy Pelka
۳
۰
Ucinski Rafal
Finished
۲۲:۰۰
Cerveny Tomas
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۲۲:۰۵
Tomasz Stachera
۰
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۲۲:۰۵
Jaroslav Brynych
۰
۳
Dohnal Jaroslav
Finished
۲۲:۱۰
Miguel Chamorro
۱
۳
Javier Benito
Finished
۲۲:۱۰
Vojtech Dusan
۱
۳
Sebl Jachym
Finished
۲۲:۲۰
Marek Kulisek
۱
۳
Petr Vanek
Finished
۲۲:۲۵
Gola Blazej
۳
۰
Andrzej Krezel
Finished
۲۲:۳۰
Gracjan Rokita
۳
۱
Jakub Caban
Finished
۲۲:۳۵
Jakub Mach
۱
۳
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۲:۴۰
Martin Hargas
۱
۳
Sebl Jachym
Finished
۲۲:۵۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
David Bochnak
Finished
۲۲:۵۵
Jakub Nowak
۱
۳
Marek Chybinski
Finished
۲۳:۰۰
Gracjan Rokita
۳
۱
Jakub Caban
Finished
۲۳:۰۵
Jaroslav Brynych
۳
۱
Zbynek Vyskocil
Finished
۲۳:۱۰
Sancho Libre
۰
۳
Martin Ivan
Finished
۲۳:۱۵
Daniel Vojna
۱
۳
Vojtech Dusan
Finished
۲۳:۲۰
Marek Kulisek
۱
۳
David Bochnak
Finished
۲۳:۲۵
Jerzy Pelka
۳
۱
Gola Blazej
Finished
۲۳:۳۰
Franciszek Jastrzebowski
۱
۳
Tomasz Witkowski
Cancelled
۲۳:۳۵
Dohnal Jaroslav
۱
۳
Jakub Mach
Finished
۲۳:۴۰
Martin Hargas
۰
۳
Vojtech Dusan
Finished
۲۳:۵۰
Petr Vanek
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۲۳:۵۵
Turkey
WTT Feeder Cappadocia Mixed Doubles
Pal A./Baisya P.
۳
۰
Yilmaz T./Harac E.
Finished
۱۰:۳۰
Zavada M./Matiunina V.
۲
۳
Ghosh A./Ghosh S.
Finished
۱۰:۳۰
Zakharov V./Ashkeeva A.
۰
۳
Grebeniuk A./Dymytrenko A.
Finished
۱۰:۳۰
Demir B./Isik H.
۱
۳
Desai H./Ghorpade Y.
Finished
۱۰:۳۰
Pal A./Baisya P.
۳
۰
Grebeniuk A./Dymytrenko A.
Finished
۱۸:۱۰
Ghosh A./Ghosh S.
۳
۰
Desai H./Ghorpade Y.
Finished
۱۸:۱۰
Belarus
Liga Pro
Vladimir Chilek
۲
۳
Brutskii Vladislav
Finished
۱۱:۰۰
Ruslan Shafiev
۳
۱
Vladislav Pashkevich
Finished
۱۴:۳۰
Vladimir Murashko
۱
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۱۶:۳۰
Dmitrii Strigutskii
۳
۲
Petr Puzanov
Finished
۱۷:۰۰
Kiriil Skochelenkov
۲
۳
Dmitrii Strigutskii
Finished
۱۷:۳۰
Petr Puzanov
۳
۲
Vladimir Murashko
Finished
۱۸:۰۰
Vladimir Murashko
۳
۰
Dmitrii Strigutskii
Finished
۱۸:۳۰
Kiriil Skochelenkov
۱
۳
Petr Puzanov
Cancelled
۱۹:۰۰
Anatolii Tokarevskii
۳
۰
Viktor Smirnov
Finished
۲۱:۰۰
Alexey Kulesh
۳
۰
Anatolii Tokarevskii
Finished
۲۱:۳۰
Viktor Smirnov
۳
۱
Aleksandr Tretyakov
Finished
۲۲:۰۰
Aleksandr Tretyakov
۳
۱
Anatolii Tokarevskii
Finished
۲۲:۳۰
Alexey Kulesh
۲
۳
Viktor Smirnov
Finished
۲۳:۰۰