0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Algeria
National A
Olympique El Kseur
۳
۲
RM Arzew
Finished
۱۷:۳۰
ASV Blida
۳
۱
ESE Eulma
Finished
۱۵:۳۰
Mc Alger
۳
۲
ES Tadjenanet
Finished
۱۷:۳۰
WA Tlemcen
۳
۰
JS Messelmoun
Finished
۱۷:۳۰
OMK El Milia
۰
۳
ES Setif
Finished
۱۹:۳۰
Ouled Adouane
۳
۰
PO Chlef
Finished
۱۹:۳۰
JSB Ighram
۳
۱
RC Msila
Finished
۱۹:۳۰
World
FIVB Nations League Women
Germany (W)
۱
۳
Italy (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands (W)
۱
۳
Turkey (W)
Finished
۲۰:۳۰
USA (W)
۳
۱
Thailand (W)
Finished
۰۰:۰۰
Serbia (W)
۱
۳
Dominican Republic (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil (W)
۳
۰
South Korea (W)
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria (W)
۰
۳
Japan (W)
Finished
۱۷:۳۰
World
International Friendlies
Poland
۳
۰
Ukraine
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
Regional League
Budai 11
۱
۳
Dag Kozsegi SE
Finished
۲۱:۴۵
TFSE 2
۲
۳
OSSC
Finished
۲۲:۱۵
MAFC-Vásárhelyi
۳
۰
Corvinus Egyetemi
Finished
۲۰:۰۰
WARD-darazsak
۰
۳
MAV Elore SC 2
Finished
۲۱:۵۰
World
CAVA Nations League
Pakistan
۳
۱
Iran
Finished
۱۶:۳۰
Turkmenistan
۳
۰
Sri Lanka
Finished
۱۴:۰۰
Afghanistan
۰
۳
Kyrgyzstan
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia
Proliga Women
Jakarta Elektrik (W)
۱
۳
Jakarta Popsivo (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
Jakarta Pertamina (W)
۳
۱
Jakarta Livin Mandiri (W)
Finished
۱۰:۳۰
Kenya
National League
KFS
۳
۲
Dod Cau
Finished
۱۱:۳۰
Prisons Western
۰
۳
Kenya Ports Authority
Finished
۰۹:۳۰
Kenya Prisons
۳
۰
Prisons Nairobi
Finished
۱۳:۳۰
Base Yetu
۰
۳
KDF
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Prisons
۳
۰
Dod Cau
Finished
۱۷:۳۰
United States
PVF Women
Omaha Supernovas (W)
۳
۲
San Diego Mojo (W)
Finished
۰۵:۰۰
Atlanta Vibe (W)
۲
۳
Grand Rapids Rise (W)
Finished
۰۲:۳۰
Poland
University League Women
SGH Warszawa (W)
۰
۳
SWPS Warszawa (W)
Finished
۲۲:۵۰
Russia
Liga Pro Women
Malahit-pro (W)
۳
۱
Sapfir-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Panthers-pro (W)
۰
۳
Foksi-pro (W)
Finished
۰۰:۲۵
Malahit-pro (W)
۳
۱
Granat-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sovy-pro (W)
۰
۳
Foksi-pro (W)
Finished
۲۲:۳۰
Panthers-pro (W)
۳
۰
Sovy-pro (W)
Finished
۲۰:۴۵
Spain
U21 League
CN Sabadell U21
۲
۳
CV Almendralejo U21
Finished
۱۱:۰۰
ADV Miguelturra U21
۲
۳
CV Alcala U21
Finished
۲۱:۰۰
CV Mostoles U21
۰
۳
CV Zaragoza Indescar U21
Finished
۱۱:۰۰
CD Costa del Voley U21
۳
۱
CV Alcala U21
Finished
۱۳:۰۰
Tramesa Arenys U21
۳
۰
CV Paterna-Liceo U21
Finished
۱۱:۰۰
FC Barcelona U21
۳
۰
ADV Miguelturra U21
Finished
۱۱:۰۰
Cadiz 2012 U21
۰
۳
Arona Tenerife Sur U21
Finished
۱۳:۰۰
Motorisa CV Portol U21
۳
۰
CV Dentatis Puertollano U21
Finished
۱۳:۰۰
CDV Rio Duero Soria U21
۳
۰
Michelin Mintonette U21
Finished
۱۳:۰۰
Demax Clinic Descubre Fuentes U21
۳
۰
CV Dentatis Puertollano U21
Finished
۲۱:۰۰
Arona Tenerife Sur U21
۳
۱
Tramesa Arenys U21
Finished
۲۱:۰۰
Indonesia
Proliga
Palembang Bank Sumsel
۳
۰
Jakarta Garuda Jaya
Finished
۱۵:۰۰
Argentina
Superiores Segunda
Club Italiano de JC Paz
۳
۱
Atletico Llavallol
Finished
۰۴:۰۰
Glorias Argentinas
۲
۳
Escuela Cangallo
Finished
۰۴:۰۰
Porteno Atletico Club
۳
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۴:۰۰
Defensores de Banfield B
۳
۱
Deportivo Moron
Finished
۰۴:۰۰
GEBA
۳
۲
Harrods Gath & Chaves
Finished
۰۴:۰۰
Centro Galicia de Buenos Aires
۳
۰
CSD Presidente Derqui
Finished
۰۴:۰۰
Argentina
Superiores Primera
Estudiantil Porteno
۱
۳
Union Vecinal General Belgrano
Finished
۰۴:۰۰
Universitario de La Plata
۳
۱
UNLAM Voley
Finished
۰۴:۰۰
Bella Vista
۳
۱
77 Futbol Club
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Hacoaj
۱
۳
GEVP Voley
Finished
۰۴:۰۰
Ferro Carril Oeste B
۰
۳
Club Atletico Defensores de Moreno
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Ituzaingo
۳
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۴:۰۰
Israel
National League
Hapoel Rehovot
۳
۲
Maccabi Bardelas
Finished
۲۱:۳۰
Elizur Ashkelon
۳
۱
Hapoel Arayot Jerusalem
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Galili Kfar Saba
۰
۳
Elitzur Kfar Saba
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Kfar Saba 2
۰
۲
Elitzur Kfar Saba
Cancelled
۲۱:۳۰
Czech Republic
Extraliga U22
Kladno U22
۰
۳
VK Karlovarsko U22
Finished
۱۶:۳۰
Blue Volley Ostrava U22
۳
۲
VK Ceske Budejovice U22
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
National 1B
NC Bejaia
۳
۰
IRB El Kantara
Finished
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۳
۱
ES Djelfa
Finished
۲۰:۳۰
ES Tebessa
۳
۱
Jeunesse Skikda
Finished
۱۹:۳۰
Amel Gouraya
۳
۰
CRB Bounoura
Finished
۱۸:۳۰
Europe
CEV European Golden League Women
Austria (W)
۰
۳
Czech Republic (W)
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
University League
Mokpo National University
۰
۳
Hongik University
Finished
۰۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Udelar
۰
۳
Hebraica
Finished
۰۳:۰۰
Belarus
Liga Pro
Feniks Tver-pro
۰
۳
Berkut
Finished
۰۷:۵۰
Molot-Pro
۳
۲
Plamya-Pro
Cancelled
۰۹:۳۰
Vityaz-Pro
۱
۳
Orly-Pro
Cancelled
۱۱:۲۰
Lions-Pro
۱
۳
Energy-pro
Finished
۱۲:۵۰
Empire-Pro
۳
۲
Legion-Pro
Finished
۱۴:۵۰
Belarus
Amateur League
Zohani
۲
۰
Novaya Borovaya
Finished
۱۶:۱۵
World
Club Friendlies Women
PFU Blue Cats (W)
۳
۰
Binh Chung Thong Tin (W)
Finished
۱۶:۵۵
Czech Republic
Regional League
TK Loko HK
۳
۱
TJ Sokol Pouchov
Finished
۱۹:۰۰
TJ Meteor Ceske Budejovice
۱
۳
SK Stare Hodejovice
Finished
۱۹:۰۰
Zizka B
۳
۰
Modrany A
Finished
۱۹:۳۰
Europe
CEV European Silver League Women
Luxembourg (W)
۰
۳
Finland (W)
Finished
۱۹:۰۰