0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
Primeira Liga
Rio Ave
۱
۱
SL Benfica
Finished
۲۳:۱۵
Famalicao
۱
۲
Casa Pia Atletico
inprogress
۲۱:۱۵
Saudi Arabia
Profesional League
Damac FC
۱
۱
Al Feiha
Finished
۱۹:۴۵
Al-Ettifaq Dammam
۱
۱
Al Akhdoud
Finished
۲۱:۳۰
Al-Nassr Riyadh
۱
۱
Al Hilal Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
United Arab Emirates
UAE President Cup
Al Wasl
۴
۰
Al-Nasr
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie A
AC Fiorentina
۲
۲
Napoli
Finished
۲۲:۱۵
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۴
۳
PFK Turan Tovuz
Finished
۲۰:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Sao Paulo FC
۰
۰
Barcelona SC Guayaquil
Cancelled
۰۳:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Fluminense RJ
۲
۱
Cerro Porteno
Cancelled
۰۱:۳۰
France
Ligue 2
A.J. Auxerre
۴
۱
US Concarneau
Finished
۲۲:۱۵
Stade Caen
۳
۰
Valenciennes FC
Finished
۲۲:۱۵
US Quevilly-Rouen Métropole
۲
۱
AS St. Etienne
Finished
۲۲:۱۵
EA Guingamp
۰
۱
Stade Laval
Finished
۲۲:۱۵
ES Troyes AC
۱
۱
Annecy FC
Finished
۲۲:۱۵
SC Bastia
۱
۱
Paris FC
Finished
۲۲:۱۵
Rodez Aveyron
۲
۰
AC Ajaccio
Finished
۲۲:۱۵
Angers SCO
۰
۰
Dunkerque
Finished
۲۲:۱۵
FC Girondins de Bordeaux
۳
۲
Pau FC
Finished
۲۲:۱۵
Grenoble Foot 38
۱
۳
SC Amiens
Finished
۲۲:۱۵
Mexico
LIGA MX
CF Rayados de Monterrey
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۶:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group H
Racing Club
۳
۰
Coquimbo Unido
Cancelled
۰۱:۳۰
Sportivo Luqueno
۲
۳
Bragantino Red Bull
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
3. Deild
FC Arbaer
۱
۲
Hviti Riddarinn
Finished
۲۳:۳۰
Kari Akranes
۵
۵
Vaengir Jupiters
Finished
۲۲:۴۵
Vidir Gardur
۷
۱
Ellidi
Finished
۲۲:۴۵
China
Super League
Changchun Yatai
۳
۲
Beijing Guoan FC
inprogress
۱۵:۳۰
Henan FC
۲
۳
Wuhan Three Towns
inprogress
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۱
۴
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۲
۴
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۵
Zhejiang Professional FC
۵
۲
Nantong Zhiyun
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group B
Cruzeiro MG
۱
۰
Union La Calera
Finished
۰۳:۳۰
Universidad Catolica Quito
۰
۰
Alianza Valledupar
Finished
۰۵:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
۰
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Rosario Central
۴
۱
Caracas FC
Cancelled
۰۱:۳۰
Turkey
Super Lig
Istanbulspor AS
۱
۳
Sivasspor
Finished
۱۷:۳۰
Antalyaspor
۲
۱
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Sao Paulo FC U20
۳
۴
Cruzeiro U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۳
Flamengo RJ U20
Finished
۰۴:۰۰
France
Division 1 Women
Olympique Lyonnais (W)
۲
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۲۲:۳۰
Paris FC (W)
۲
۱
Stade Reims (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Amapaense Women
Ypiranga AP (W)
۱
۰
Trem AP (W)
Finished
۰۲:۳۰
Ireland
Premier Division
Dundalk FC
۱
۰
Shamrock Rovers FC
Finished
۲۲:۱۵
Drogheda United
۲
۳
Galway United
Finished
۲۲:۱۵
Shelbourne FC
۱
۰
Waterford FC
Finished
۲۲:۱۵
St Patrick's Athletic
۰
۱
Derry City
Finished
۲۲:۱۵
Sligo Rovers FC
۰
۳
Bohemian FC Dublin
Finished
۲۲:۱۵
Mexico
U23 League
Pachuca U23
۰
۰
Club Necaxa U23
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NPL Victoria
Dandenong City
۰
۱
Avondale FC
Finished
۱۳:۱۵
Moreland City FC
۲
۱
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۴:۰۰
Melbourne Knights
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۱۳:۰۰
Bangladesh
Premier League
Mohammedan Dhaka
۳
۳
Rahmatgonj MFS
Cancelled
۱۳:۳۰
Sheikh Russell KC
۱
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
Abahani Limited
۷
۱
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Braga U23
۱
۰
Famalicao U23
Finished
۱۷:۳۰
Estoril U23
۳
۲
Torreense U23
Finished
۲۰:۳۰
Vietnam
V-League
Hong Linh Ha Tinh
۲
۱
Ho Chi Minh
Finished
۱۴:۳۰
Ha Noi
۲
۰
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۵:۴۵
Becamex Binh Duong FC
۴
۱
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Lam Son Thanh Hoa
۳
۱
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۱
PFK Botev Vratsa
Finished
۱۸:۱۵
Pfc Pirin Blagoevgrad
۲
۲
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۵:۴۵
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۱
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۰:۴۵
Austria
2. Liga
SV Ried
۱
۰
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۴۰
DSV Leoben
۲
۰
SC Bregenz
Finished
۱۹:۴۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۴
۲
SV Kapfenberg
Finished
۱۹:۴۰
SV Stripfing/Weiden
۲
۵
Grazer AK 1902
Finished
۱۹:۴۰
SKU Amstetten
۱
۱
FC Liefering
Finished
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۹:۴۰
SV Horn
۲
۳
Floridsdorfer AC
Finished
۱۹:۴۰
SV Lafnitz
۱
۳
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۴۰
Belgium
First Division A - Conference Group
K. Sint-Truidense
۱
۱
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۲۲:۱۵
Australia
NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۰
۲
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۱:۴۵
Box Hill United (W)
۳
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۳:۰۰
China
FA Cup
Rizhao Yuqi
۲
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Haikou Mingcheng
۱
۴
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۱
۲
Qingdao Red Lions
Finished
۱۱:۰۰
Dalian Kuncheng
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Taian Tiankuang
۰
۳
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۱:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Daejeon Korail
۳
۱
Yeoju Citizen FC
Cancelled
۰۹:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Mirandes
۱
۱
Elche
Finished
۲۲:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Karkh
۰
۰
Al Naft
Finished
۱۶:۳۰
Amanat Baghdad SC
۱
۱
Naft Al-Basra SC
Finished
۱۸:۴۵
Karbala FC
۱
۲
Al Shorta
Finished
۲۱:۰۰
Erbil SC
۰
۰
Al-Hudood Sports Club
Finished
۱۸:۴۵
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۱
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۹:۳۰
Ilves Tampere
۵
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۲۰:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Atletico Grau
۴
۰
Cusco FC
Finished
۲۳:۰۰
Croatia
HNL
NK Istra 1961 Pula
۲
۰
NK Varazdin
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Gimnasia y Tiro
۰
۲
Temperley
Finished
۲۲:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۰
۱
Langwarrin U23
Finished
۱۱:۴۵
Turkey
2. Lig Playoffs
1461 Trabzonspor
۲
۱
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۶:۰۰
76 Igdir Belediyespor
۳
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۶:۰۰
Iceland
Cup
Afturelding Mosfellsbaer
۱
۳
Valur Reykjavik
Finished
۲۳:۰۰
Fram Reykjavik
۳
۰
IH Hafnarfjordur
Finished
۲۲:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1
Preston Lions
۳
۲
Bulleen Lions
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۱۴:۰۰
Thailand
Thai League 1
Police Tero FC
۳
۰
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Ittihad Kalba U21
۳
۱
Al Ain U21
Finished
۱۷:۴۰
Tunisia
Tunisia Cup
CS Korba
۱
۲
Club Africain
Finished
۱۷:۰۰
EGS Gafsa
۱
۶
Stade Tunisien
Finished
۱۷:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group D
Universitario de Deportes
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
Israel
Leumit League
KAFR Qasim
۸
۴
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۲
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۲
۰
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
Sektzia Nes Tziona
۰
۲
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Akko FC
۰
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۵
۰
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۴
۲
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۲
۱
Hapoel Ramat Gan
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Benfica Lisbon B
۵
۲
FC Porto B
Finished
۲۰:۳۰
Pacos Ferreira
۲
۱
CF Os Belenenses
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
Palermo
۲
۰
Sampdoria
Finished
۲۲:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Monza U19
۱
۵
Lecce U19
Finished
۱۶:۳۰
Fiorentina U19
۲
۲
Sampdoria U19
Finished
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
Uhamiaji
۰
۱
Mafunzo FC
inprogress
۱۶:۴۵
JKU FC
۷
۰
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Kundemba FC
۰
۰
Hard Rock SC
inprogress
۱۶:۴۵
Croatia
1. NL
NK Dubrava Zagreb
۴
۰
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۷:۲۰
Argentina
Primera A Women
San Lorenzo (W)
۱
۲
Newell's Old Boys (W)
Finished
۱۷:۳۰
Banfield (W)
۱
۲
Social Atletico Television (W)
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Super Liga
Mladost Lucani
۲
۰
FK TSC Backa Topola
Finished
۲۰:۰۰
FK Cukaricki Stankom
۰
۱
Partizan Belgrade
Finished
۲۰:۰۰
Scotland
League One Play-Offs
Spartans FC
۲
۲
Dumbarton
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
NPL Western Australia
Perth
۳
۳
Bayswater City
Finished
۱۴:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۱
Inglewood United
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۱
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۳۰
Sydney FC NPL
۱
۳
Sydney Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
ACS Muscelul Câmpulung
۴
۲
FC Pucioasa
Finished
۱۴:۳۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
۲
۰
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۸:۳۰
Unirea Bascov
۱
۰
Sporting Rosiori
inprogress
۱۸:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۲
۲
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۸:۳۰
CS Sanatatea Cluj
۳
۰
CSM Victoria Carei
Finished
۱۸:۳۰
Avantul Periam
۲
۰
CS Soimii Lipova
Finished
۱۸:۳۰
FC Dunarea Calarasi
۳
۲
ACS LPS HD Clinceni
inprogress
۱۸:۳۰
Inainte Modelu
۳
۱
Recolta Gheorghe Doja
Finished
۱۸:۳۰
Vedita Colonesti
۰
۳
CSM Cetatea Turnu Măgurele
Finished
۱۸:۳۰
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۱
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۸:۳۰
CSM Ramnicu Valcea
۱
۴
Viitorul Daesti
Finished
۱۸:۳۰
Niger
Super League
AS GNN
۰
۰
Urana
Finished
۱۹:۰۰
Poland
Ekstraklasa
KS Gornik Zabrze
۱
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۲۲:۰۰
Stal Mielec
۰
۰
Pogon Szczecin
Finished
۱۹:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Salisbury Inter (W)
۱
۰
Metro United (W)
Finished
۱۲:۱۵
Flinders United (W)
۳
۲
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Adelaide City (W)
۰
۲
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
Sturt Lions (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide University (W)
۱
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۱۴:۱۵
Georgia
Liga 3
Zestafoni
۰
۰
Gardabani
Finished
۱۶:۰۰
FC Iberia 1999
۱
۱
Machakhela Khelvachauri
Finished
۱۷:۳۰
FC Guria Lanchkhuti
۲
۲
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۶:۰۰
FC Borjomi
۰
۰
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۶:۰۰
Lokomotivi Tbilisi II
۳
۱
Varketili Tbilisi FC
Finished
۱۶:۰۰
FC Gori
۰
۱
FC Irao
inprogress
۱۶:۰۰
Poland
II Liga
GKS Jastrzebie
۰
۰
Wisla Pulawy
Finished
۲۲:۰۰
Radunia Stezyca
۰
۲
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Nepean FC
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۴
۱
Parramatta FC
Cancelled
۱۳:۳۰
Slovakia
2. Liga
Matador Puchov
۲
۲
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۸:۳۰
FC Petrzalka 1898
۵
۱
MSK Zilina B
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Dolny Kubin
۴
۳
KFC Komarno
Finished
۱۸:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۵
۰
FK Spisska Nova Ves
inprogress
۱۸:۳۰
FK Samorin
۲
۰
OFK Malzenice
inprogress
۱۸:۳۰
Povazska Bystrica
۱
۲
Spartak Myjava
inprogress
۱۸:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۰
۳
FK Pohronie
Finished
۱۸:۳۰
FK Humenne
۲
۰
Tatran Presov
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Lindome GIF
۳
۳
Vastra Frolunda IF
Finished
۲۰:۳۰
San Marino
Campionato
Fiorita
۲
۰
SS Cosmos
Finished
۲۲:۱۵
Australia
NPL South Australia
Modbury Jets
۰
۱
Campbelltown City
Finished
۱۳:۳۰
Para Hills Knights
۳
۰
South Adelaide
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Than Khoang San Viet Nam (W)
۰
۰
GT Thai Nguyen (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ha Noi (W)
۳
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ghana
Premier League
Nations FC
۱
۰
Accra Lions
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
1st Division U19
Pecsi MFC U19
۲
۱
Kecskemeti TE U19
Finished
۱۴:۳۰
Diosgyori U19
۵
۰
Tarpa SC U19
Finished
۱۷:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
CSKA Pamir Dushanbe
۰
۰
FK Khujand
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
1st Division
Vendsyssel FF
۰
۰
SonderjyskE
Finished
۲۰:۳۰
AaB Aalborg
۱
۰
FC Fredericia
Finished
۲۰:۳۰
Kolding IF
۲
۱
Hobro
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Goiano U20
Aparecidense U20
۲
۲
Trindade U20
Finished
۲۲:۰۰
Guanabara City GO U20
۲
۱
Atletico Goianiense U20
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Desportivo Brasil U20
۰
۲
Ituano U20
Finished
۲۱:۳۰
Mirassol U20
۱
۱
Jose Bonifacio U20
Finished
۲۱:۳۰
SC Aguai SP U20
۰
۱
CA Guacuano U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Bernardo SP U20
۰
۱
Juventus SC U20
Finished
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۲
۱
Brasilis FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۰
۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۱۰
۱
Inter de Bebedouro U20
Finished
۲۱:۳۰
Santo Andre U20
۲
۱
Portuguesa Santista SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Olimpia SP U20
۱
۰
Rio Preto U20
Finished
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۲
۱
Rio Branco AC U20
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao U20
۱
۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
Finished
۲۱:۳۰
Metropolitano AL U20
۰
۱
Capivariano FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
۵
۱
Rio Claro U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۲
۰
EC Agua Santa U20
Finished
۲۱:۳۰
Paulinia FC U20
۱
۱
SKA Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
Nacional AC U20
۱
۲
Ibrachina U20
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Esportivo Osasco U20
۱
۲
Gremio Osasco U20
Finished
۲۱:۳۰
Velo Clube U20
۲
۱
Sao Carlos U20
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۶
۰
VOCEM U20
Finished
۲۱:۳۰
Metropolitano AL U20
۲
۰
Independente FC Limeira U20
Finished
۲۱:۳۰
CA Joseense U20
۵
۰
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Mauaense U20
۱
۲
Maua FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۲
۲
Tupa U20
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۴
۲
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
SaPa
۴
۰
HyPS Hyvinkaa
Finished
۱۸:۳۰
Lautp
۵
۲
HaPK
Finished
۱۹:۰۰
PIF Parainen
۴
۴
KeuPa
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiisto
۷
۱
KPV Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
AIFK Turku
۴
۱
Masku
Finished
۱۹:۰۰
Komeetat
۲
۰
Huima/Urho
Finished
۱۹:۳۰
KoPa
۱
۱
IPS Edustus
Finished
۱۹:۰۰
PuiU Helsinki
۲
۱
PK Keski-Uusimaa II
inprogress
۱۹:۴۵
NoPS
۳
۱
PP-70
Finished
۲۰:۳۰
AFC Keltik
۱
۲
SC Zulimanit
Finished
۲۰:۴۵
Kings SC Kuopio
۴
۲
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۲۰:۱۵
Saaripotku
۰
۲
FF Jaro II
Finished
۱۹:۳۰
RiPS Riihimaki
۲
۱
MPS
Finished
۱۹:۰۰
VG-62
۱
۳
MuSa
Finished
۱۹:۳۰
Korsnas FF
۰
۳
VPS Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
First Division
University College Dublin FC
۳
۳
Finn Harps FC
Finished
۲۲:۱۵
Bray Wanderers AFC
۱
۳
Cork City FC
Finished
۲۲:۱۵
Wexford FC
۲
۰
Kerry FC
Finished
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۱
۱
Treaty United
Finished
۲۲:۱۵
England
Professional Development League
Millwall U21
۱
۲
Birmingham City U21
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Baiano U20
Camacariense U20
۱
۱
SSA FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Warta Gorzow
۲
۲
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga East
ASV Drassburg
۱
۱
SCU Ardagger
Finished
۲۱:۳۰
Favoritner AC
۱
۱
SV Leobendorf
Finished
۲۱:۰۰
TWL Elektra
۳
۳
FK Austria Wien II
Finished
۲۱:۰۰
Kremser SC
۰
۰
Wiener Viktoria
Cancelled
۲۱:۰۰
Oberwart
۲
۰
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۱:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
۰
۴
SK Rapid Wien II
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Ykkonen
JJK Jyvaskyla
۰
۱
Atlantis FC
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Regionalliga North
Spelle-Venhaus
۲
۶
Hamburger SV II
Finished
۲۱:۰۰
Algeria
Ligue 1
CS Constantine
۱
۱
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۳۰
MC Alger
۱
۰
USM Alger
Finished
۲۰:۳۰
MC El Bayadh
۱
۱
JS Kabylie
Finished
۱۹:۳۰
MC Oran
۴
۱
ES Setif
Finished
۱۹:۳۰
ES Ben Aknoun
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۳۰
US Souf
۰
۲
NC Magra
Finished
۱۹:۳۰
JS Saoura
۲
۱
Paradou AC
Finished
۱۹:۳۰
ASO Chlef
۴
۱
USM Khenchela
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Verbandsliga
Waldgirmes II
۴
۵
FC Ederbergland
Finished
۲۰:۳۰
SG Rot-Weiss Thalheim
۰
۱
FC Bitterfeld-Wolfen
Finished
۲۰:۳۰
TSG Weinheim
۱
۰
Reichenbacher FC
Finished
۲۱:۰۰
BSV Halle-Ammendorf
۵
۲
VfB Ottersleben
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
Roda JC Kerkrade
۰
۵
NAC Breda
Finished
۲۱:۳۰
Lebanon
Premier League
Al Hikma Beirut
۰
۰
Tadamon Sour
Finished
۱۶:۳۰
Shabab AL Sahel
۰
۱
Tripoli SC
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahli Nabatieh
۰
۳
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۲
۲
Hertha Zehlendorf
Finished
۲۱:۰۰
Lichtenberg 47
۱
۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۲۰:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۰
۲
Tennis Borussia Berlin
Finished
۲۱:۰۰
Switzerland
2. Liga Interregional
SC Cham II
۳
۳
Zug
Finished
۲۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FK Slutsk
۱
۴
Dinamo Brest
Finished
۱۹:۲۵
BATE Borisov
۱
۰
Slavia Mozyr
Finished
۲۱:۰۰
Sweden
Superettan
Trelleborgs FF
۰
۰
Helsingborgs IF
Finished
۲۰:۳۰
Gefle IF
۱
۰
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۳۰
Utsiktens BK
۱
۱
Osters IF
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
LASK Linz II
۰
۲
Ried II
Finished
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۳
۰
Union Gurten
Finished
۲۰:۳۰
SV Allerheiligen
۰
۲
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۲۰:۳۰
Union Vocklamarkt
۲
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
WSG Hertha Wels
۰
۰
SC Gleisdorf
Finished
۲۰:۳۰
Deutschlandsberger SC
۴
۰
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۴
۰
Wallern
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Nepean FC U20
۲
۸
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Sydney FC U20
۴
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۰۰
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۰
۵
Ethiopian Medhin
Finished
۱۸:۳۰
Hambericho Durame
۰
۲
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۴
Mlada Boleslav B
Finished
۱۹:۳۰
SK Hranice
۳
۲
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۲۰:۳۰
FC Pisek
۲
۲
Sokol Hostoun
inprogress
۱۹:۳۰
TJ Start Brno
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۱۹:۰۰
FK Usti nad Labem
۴
۱
FC Kolin
inprogress
۱۹:۳۰
FC Hlucin
۲
۱
MFK Karvina B
inprogress
۱۹:۳۰
FC Zlinsko
۲
۰
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۸:۳۰
FK Teplice B
۴
۲
Jablonec B
Finished
۱۸:۳۰
FK Apos Blansko
۲
۳
Trinec
Finished
۱۸:۳۰
Taborsko B
۰
۲
Slavia Prague B
Finished
۱۹:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۰
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Croatia
2. NL
NK Jadran LP
۱
۱
NK Trnje
Finished
۱۹:۰۰
Karlovac
۲
۱
NK Marsonia 1909
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FC Chomutov
۱
۱
SK Hrebec
Finished
۲۰:۳۰
1. HFK Olomouc
۲
۱
Sternberk
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۱
Nykobing FC
Finished
۲۰:۳۰
Peru
Liga 2
CD Universidad San Martin de Porres
۲
۲
Deportivo Municipal
Finished
۲۱:۴۵
Sweden
2. Division Norra Svealand
FOC Farsta
۱
۲
IFK Osteraker FK
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۰
۰
IF Lodde
Finished
۲۰:۳۰
IFK Karlshamn
۲
۱
FK Karlskrona
Finished
۲۰:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FK Arys
۲
۰
FC Okzhetpes
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Zhastar
۱۰
۱
FK Kyran
Finished
۱۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division
AD San Carlos
۰
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
Kenya
Super League
Darajani Gogo
۱
۳
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۳
۲
Kibera Black Stars
Finished
۱۲:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Bravo U19
۲
۱
NK Rudar Velenje U19
Finished
۱۹:۰۰
Burkina Faso
Premier League
AS Douanes Ouagadougou
۰
۱
Salitas
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Turkgucu Munchen
۰
۱
FC 1907 Memmingen
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
Victoria Hamburg
۴
۱
SV Halstenbek-Rellingen
Finished
۲۰:۳۰
SV Rugenbergen
۱
۱
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۲۰:۳۰
FC Tuerkiye
۷
۰
Union Tornesch
Finished
۲۰:۳۰
TuRa Harksheide
۲
۲
Concordia Hamburg
Finished
۲۰:۳۰
FC Altona 93
۲
۰
FC Suderelbe
Finished
۲۰:۳۰
Niendorfer TSV
۲
۲
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۲۰:۳۰
TUS Dassendorf
۴
۲
Buchholz
Finished
۲۰:۳۰
FC Alsterbruder
۰
۱
TSV Sasel
Finished
۲۰:۳۰
ETSV Hamburg
۷
۱
Duneberger SV
Finished
۲۰:۳۰
Poland
1. Division
Resovia Rzeszow
۱
۳
Motor Lublin
Finished
۲۲:۰۰
Znicz Pruszkow
۲
۱
Wisla Plock
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۴
۰
Stade Nyonnais
Finished
۲۱:۴۵
FC Schaffhausen
۲
۲
FC Baden
Finished
۲۱:۴۵
FC Aarau
۰
۴
FC Wil 1900
Finished
۲۱:۴۵
FC Thun
۶
۳
FC Vaduz
Finished
۲۱:۴۵
AC Bellinzona
۰
۲
FC Sion Sitten
Finished
۲۱:۴۵
Iceland
2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
۱
۱
Aegir
Finished
۲۲:۴۵
Austria
Landesliga
SV Wildon
۱
۲
FC Hohenhaus Tenne Schladming
Finished
۲۰:۳۰
Atus Velden
۰
۱
ATUS Ferlach
Finished
۱۹:۳۰
Heiligenkreuz
۱
۱
Furstenfeld
Finished
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۴
۳
SV Lebring
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۳
۱
Telfs
Finished
۲۱:۰۰
Weinland Gamlitz
۴
۵
ASK Mochart Koflach
Finished
۲۰:۳۰
ATSV Wolfsberg
۰
۱
SAK Klagenfurt
Finished
۲۰:۰۰
Innsbrucker AC
۳
۰
SC Kundl
Finished
۱۹:۳۰
USC Eugendorf
۱
۲
SV Seekirchen
Finished
۱۹:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۰
۰
Sportunion Mauer
Cancelled
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۲
۲
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۲۱:۰۰
Rotenburger
۳
۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۲۰:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۱
۲
SV Meppen II
Finished
۲۱:۰۰
Sierra Leone
Premier League
Luawa FC
۲
۱
Old Edwardians
inprogress
۲۰:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Babrungas Plunge
۱
۱
FK Nevezis Kedainiai
Finished
۱۸:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۲
۱
Tauras Taurage
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Logan Lightning (W)
۲
۸
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
Slagelse
۳
۰
KFUM Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
VB 1968
۰
۱
Herlev IF
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
۳
۱
CD UAI Urquiza
Finished
۲۲:۰۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
B 1909
۲
۳
Norresundby BK
Finished
۲۰:۳۰
Taarnby FF
۴
۰
Karlslunde IF
Finished
۱۹:۳۰
Goerslev IF
۲
۱
Skjold
Finished
۲۰:۰۰
Hungary
NB I
Mezokovesdi SE
۱
۱
MTK Budapest
Finished
۲۲:۰۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
PK-35 Vantaa (W)
۱
۶
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
NJS
۲
۲
JaPS II
Finished
۱۹:۳۰
PPJ Helsinki
۲
۱
FC Futura
Finished
۱۹:۳۰
Malaysia
Super League
Kelantan United FC
۲
۳
Sabah
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۰
۰
Capalaba U23
Cancelled
۱۱:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
FC Rosengard
۲
۰
BK Olympic
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Chotikov
۰
۱
Rapid Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Bystrice Nad Pernstejnem
۰
۳
TJ Nova Ves
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
A Lyga
DFK Dainava Alytus
۰
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۹:۳۰
Mauritania
Mauritania Cup
FC Tevragh Zeina
۲
۰
Kaedi FC
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Westfalen
1. FC Gievenbeck
۲
۱
FC Brunninghausen
Finished
۲۰:۴۵
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۰
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Knights
۵
۱
North Brisbane
Finished
۱۴:۰۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۱
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Herrestads AIF
۲
۰
Ahlafors IF
Finished
۲۰:۳۰
Vanersborgs FK
۱
۲
Skovde IFK
Finished
۲۱:۰۰
IK Kongahalla
۳
۰
Vanesrborgs IF
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
Türk Gucu Friedberg
۳
۱
FSV Fernwald
Finished
۲۱:۳۰
Giessen Teutonia
۲
۱
RW Walldorf
Finished
۲۰:۰۰
Hunfelder SV
۲
۰
VfB Marburg
Finished
۲۰:۰۰
FC Hanau 93
۱
۵
Hanauer SC 1960
inprogress
۲۰:۳۰
Ireland
FAI Cup
Wayside Celtic FC
۲
۱
Collinstown
Finished
۲۲:۱۵
Australia
Victoria State League 1
Collingwood FC
۰
۱
Eltham Redbacks
Finished
۱۴:۰۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
Bonn Endenich 1908
۱
۲
Bonner SC
Finished
۲۰:۳۰
Poland
IV Liga
Polonia Lidzbark
۵
۰
Granica Ketrzyn
Finished
۲۰:۰۰
Tanzania
Premier League
Dodoma
۰
۱
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Flinders United Reserves (W)
۰
۰
West Torrens Birkalla Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Adelaide City Reserves (W)
۱
۳
Adelaide Comets Reserves (W)
Cancelled
۱۲:۰۰
Salisbury Inter Reserves (W)
۰
۵
Metro United FC Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Singapore
Premier League
Geylang United FC
۴
۴
Tampines Rovers FC
inprogress
۱۵:۱۵
Finland
U20 League
Pallo-Pojat Juniorit II U20
۶
۲
HPS/POHU YJ U20
Finished
۲۱:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۰
۰
Crumlin United FC
Cancelled
۲۲:۱۵
England
Championship
Southampton FC
۳
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۲۲:۳۰
Denmark
Denmark Cup Women
Brondby (W)
۳
۱
AGF Aarhus (W)
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Pallo-Iirot Rauma
۱۱
۰
EBK
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
Youth League
CS Constantine U21
۲
۱
CR Belouizdad U21
Finished
۱۹:۳۰
MC Oran U21
۰
۲
ES Setif U21
Finished
۱۲:۳۰
Algeria
League Women
CVR Blida (W)
۲
۶
Oran Centre (W)
Finished
۱۳:۰۰
Guelma (W)
۰
۵
ASE Alger Center (W)
Cancelled
۱۱:۳۰
Belarus
1. Division
FC Orsha
۱
۱
Ostrovets
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Independente Sao Joseense U20
۰
۳
Athletico Paranaense U20
Finished
۲۲:۱۵
Australia
NPL Victoria U23
Moreland City U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
Belgium
Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
Standard Liege (W)
Finished
۲۲:۰۰
Genk (W)
۲
۵
OH Leuven (W)
Finished
۲۲:۰۰
Romania
Liga I Relegation/Promotion Playoffs
FC Botosani
۱
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Cup Women
Flora Tallinn (W)
۲
۰
Saku Sporting (W)
Finished
۱۹:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Shabab
۰
۲
Kazma
Finished
۱۹:۴۰
Al-Jahra
۰
۱
Khaitan
inprogress
۱۹:۴۰
Austria
Regionalliga West
Dornbirner SV
۱
۲
FC Kufstein
Finished
۱۹:۳۰
FC Wolfurt
۳
۴
RW Rankweil
Finished
۱۹:۳۰
Reichenau
۳
۱
SC Rothis
Finished
۲۰:۰۰
SPG Motz/Silz
۱
۴
SK Bischofshofen
Finished
۲۱:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group F
San Lorenzo
۳
۲
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Linfield (W)
۶
۰
Lisburn (W)
Finished
۲۲:۱۵
ADO Den Haag (W)
۲
۰
AZ Alkmaar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Austria
2. Landesliga
SV Strass
۲
۳
Gabersdorf
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Alajuelense (W)
۴
۲
Dimas Escazu (W)
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Botafogo RJ (W)
۳
۱
Kindermann (W)
Finished
۲۱:۳۰
Scotland
Premiership
Raith Rovers
۲
۲
Partick Thistle
Finished
۲۲:۱۵
Colombia
U19 Championship
CD Ciclos U19
۰
۱
Total Soccer U19
Finished
۲۱:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۱
۰
KF Skenderbeu Korce
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۵
America MG U20
Finished
۲۳:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Victoria Bardar
۳
۰
Univer Oguzsport
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
-
-
VfR Wormatia Worms
Cancelled
۲۱:۰۰
Slovenia
3.SNL
Krsko
۳
۰
SD Hajdina
Finished
۱۹:۳۰
Jordan
League Women
Al Ahli Amman (W)
۰
۳
6 Yard Etihad (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Tuggeranong United (W)
۰
۳
Gungahlin United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Djibouty
Division 1
CF Gendarmerie Nationale
۲
۰
CDC Quartier 7
inprogress
۱۵:۳۰
Garde-Cotes FC
۱
۰
SDC Group Hopital Balbala FC
Finished
۱۸:۰۰
CF Garde Republicaine Siaf
۰
۱
FC Dikhil
Finished
۲۰:۰۰
Bangladesh
League Women
Bangladesh Army (W)
۱
۲
Suddhopuskorini Jubo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Farashganj SC (W)
۶
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۷:۰۰
India
R League A Division
Zinc Football Academy
۲
۱
Jaipur Elite
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Youth Championship
Fakel Voronezh U19
۰
۱
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۱
۳
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۳:۳۰
Krylia Sovetov U19
۳
۳
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۳:۳۰
Rubin Kazan U19
۱
۰
FK Master-Saturn U19
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Konoplev U19
۴
۲
Krasnodar U19
inprogress
۱۵:۳۰
Dinamo Moscow U19
۱
۱
Ural U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Orenburg U19
۰
۱
Rostov U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۱
۱
Spartak Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
FC Nizhny Novgorod U19
۴
۰
Akhmat Grozny U19
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Moscow U19
۵
۱
Chertanovo U19
Finished
۱۹:۳۰
United States
USL League Two
Brooke House FC
۱
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Atletico Colegiales
۲
۴
Deportivo Recoleta
Finished
۲۲:۰۰